Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Знайдено! Шукаємо юриста-“кіборга”

Шукаємо в команду юристів Центру правника з досвідом роботи та залізними нервами.

Хочемо посилити свою команду профі, який займатиметься юридичним супроводом громадського контролю за дотриманням норм антикорупційного законодавства. Передбачається, що правник використовуватиме для цього всі, можливі та дозволені чинним законодавством, інструменти. В результаті чого буде забезпечено запуск усіх, наявних у діючому законодавстві, інструментів з протидії та запобіганню конкретним правопорушенням. 

Обовязки:

 • Юридичний аналіз повідомлень про корупційні правопорушення в засобах масової інформації, інших відкритих та публічних джерелах;
 • Підготовка запитів, звернень, заяв до правоохоронних та контролюючих органів та суду з метою оскарження державних закупівель та порушень, інформація про які викладена в матеріалах журналістських розслідувань;
 • Юридичний супровід кейсів Ценру протидії корупції щодо корупційних правопорушень, розробка юридичної стратегії розвитку справ та забезпечення вжиття всіх можливих заходів для притягнення винних до відповідальності;
 • Піідготовка аналітичних матеріалів, записок та звітів щодо практики застосування норм чинного законодавства, недоліків існуючої практики та законодавчої системи.
 • Юридичний супровід роботи громадської організації, підготовка проектів адміністративних, внутрішніх документів, договорів;
 • Представництво організації в судах, органах державної влади;
 • Аналіз норм чинного законодавства та підготовка юридичних висновків щодо застосування норм антикорупційного законодавства, норм кримінального права та процесу, господарського, цивільного, податкового права;
 • Аналіз проектів законів та підзаконних нормативно-правових актів на предмет наявності корупційних ризиків та підготовка пропозицій щодо удосконалення таких норм права, самостійна підготовка проектів;.

Зайнятість – повний робочий день

Основні вимоги до кандидата:

Вища юридична освіта ступеня магістра або прирівняна до неї вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.

Знання законодавства України у сферах:

 • запобігання та протидії корупції;
 • здійснення публічних закупівель;
 • кримінального права та процесу;
 • доступу до публічної інформації;
 • бюджетного, цивільного, корпоративного права.

Досвід роботи у сфері права не менше 2 років.  

Необхідні уміння та навички: уміння працювати в команді; аналітичні навички; навики публічних виступів; ініціативність; уміння швидко та якісно виконувати поставлені завдання.

Вітається наявність у кандидата адвокатської практики (свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю) та вільне володіння англійською мовою.

Резюме та супровідний лист із поясненням власної мотивації надсилайте, будь ласка, на адресу antac.ua (@) gmail.com із темою листа: “вакансія юриста”. Позиція відкрита до того часу, поки не знайдемо найкращого!