Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Знайдено! адміндиректора з надможливостями

Шукаємо адміністративного директора в Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Про Центр

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції в Україні Національного університету “Києво-Могилянська академія” засновано 2015 року НаУКМА, спільно з  громадськими організаціями Центр Протидії Корупції та ТІ-Україна.

Метою діяльності Центру є проведення міждисциплінарних наукових досліджень, навчання у сфері запобігання та протидії корупції, запровадження короткострокових і довгострокових міждисциплінарних практично орієнтованих програм підготовки фахівців для ефективного управління та розбудови держави в Україні. Центр сприяє поєднанню наукової та освітньої роботи, впровадженню результатів наукових досліджень у навчальний процес та практичну діяльність у сфері запобігання і протидії корупції.

Серед вже запущених проектів Центру є пілотний міждисциплінарний навчальний курс для студентів-магістрів, організація навчання для детективів НАБУ, запуск онлайн-курсу з протидії корупції на платформі Prometheus.

Опис обов’язків

Адміністративний директор відповідатиме за інституційний розвиток та розбудову Центру, управління персоналом, представлення інтересів організації у комунікаціях з різними стейкхолдерами, підготовкою та реалізацією стратегії Центре, фандрейзингом.

У координації з виконавчим директором Центру адміністративний директор організовує:

 • проведення міждисциплінарних науково-прикладних антикорупційних досліджень;
 • проведення короткострокових і довгострокових навчальних антикорупційних програм, як для студентів, так і для практикуючих фахівців;
 • міжнародні науково-прикладні конференції;
 • систематизує експертизу та формує базу експертів з протидії корупції;
 • організовує процес виявлення потреб практичних державних і недержавних інституцій в розбудові їх антикорупційних навиків та спроможностей;
 • налагоджує партнерські відносини Центру з донорськими установами, українськими та іноземними науково-дослідними прикладними та аналітично-освітніми антикорупційними інституціями.

Оплата праці конкурентна і залежить від виконаних індикаторів на посаді.

Строк контракту – мінімум 1 рік.

Вимоги

 • вища освіта (юридична, економічна, політологічна, соціологічна)
 • досвід управління проектами чи організаціями/установами не менше 1 року
 • досвід реалізації освітніх та/або антикорупційних ініціатив/проектів
 • вільна письмова та розмовна англійська мова
 • самоорганізованість, вміння будувати команди, вибудовувати управлінські процеси та проводити комунікації з різними стейкхолдерами
 • розуміння академічного навчального та дослідницького процесів
 • кандидатський ступінь буде плюсом
 • навчання за кордоном буде плюсом

Резюме та мотиваційний лист українською та англійською мовами надсилати до 3 травня 2016 року на antac.ua@gmail.com з поміткою “адміністративний директор Центру КМА”.