Підтримати

Шукаємо офіс-менеджера (чарівника)

Обов’язки:

  • секретарські послуги (друк, сканування, редагування документів, ведення документообігу організації);
  • кур’єрські послуги (відправка та отримання кореспонденції, відносити/забирати документи/листи в офісах інших організацій в межах Києва);
  • послуги офіс-менеджера (наприклад, замовлення канцтоварів та інших необхідних для життя офісу товарів; комунікація із прибиральницею та орендодавцем тощо);
  • вирішення організаційних питань щодо офісу (комунікація та організація дрібних ремонтних робіт, роботи інтернету тощо)
  • допомога із організацією публічних та/чи внутрішніх подій ЦПК (замовлення приміщень, послуг кейтерингу, допомога із запрошеннями тощо)

Ми шукаємо людину на повний чи частковий робочий день 5 днів на тиждень. Обов’язково мати досвід роботи на схожій посаді від 1 року. Знання англійської мови буде перевагою.  

Надсилайте свої резюме на сайт antac.ua @ gmail.com. У темі листа вказати “вакансія офіс-менеджера”. Співбесіди будуть призначатися в січні (після свят).

Поспішайте – first sent, first served.

Ми – дружня та весела команда, що відчайдушно шукає людину – адміністратора, людину – чарівника, яка візьме на себе всі вище перераховані завдання. 

Поділитись вакансією

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності