Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Шукаємо менеджера проектів з протидії відмиванню коштів

Ви управлятиме некомерційним соціальним проектом “публічна база даних політичних діячів (pep.org.ua)”, що є унікальною національною базою даних ПЕПів (публічних діячів).

Проект направлений на ускладнення можливостей українським публічним діячам відмивати підозрілі корупційні активи через українські та міжнародні фінансові установи, а також користуватися злочинно набутими статками за кордоном; покликаний ініціювати адміністративні перевірки та кримінальні провадження щодо корумпованих ПЕПів та їх можливих корупційних активів за кордоном.

В основі проекту лежить оновлення та синхронізація бази ПЕПів з відкритими даними державних реєстрів; підготовка складних аналітичних матеріалів, підкріплених доказами в синергії з іншими поточними проектами організації, зокрема ukr.aw; та їх комунікація з українськими та переважно іноземними стейкхолдерами.

Окрім того, ви розроблятимете та прийматимете участь в міжнародних адвокаційних кампаніях, направлених на протидію відмивання брудних грошей з країн, що розвиваються, в країни Західного Світу. Зокрема, Ви працюватимете з такими правовими інструментами, як стандарти ФАТФ, Глобальний Акт Магнітського, Директиви ЄС з протидії відмивання грошей, міжнародне санкційне законодавство.

Ви координуватиме роботу аналітиків, юриста та ІТ менеджера проекту. Ваші адвокаційні та комунікаційні дії будуть розроблятися та узгоджуватися спільно з командою кращих в країні експертів-практиків у сфері адвокації та комунікації.

Детальні обов’язки:

 • Координація наповнення широкої бази ПЕПів, яка основана на синхронізації даних з відкритими державними реєстрами, їх аналітичній обробці, перекладу, оновлення.
 • Координація заповнення глибоких профілів ПЕПів та аналітичних бріфів, їх верифікації, перекладу.
 • Управління портфоліо фінансових установ, які є користувачами базою. Робота над збільшенням користувачів в Україні та за кордоном.
 • Узгодження методології наповнення бази, розробка політик та керівних принципів функціонування бази відповідно до міжнародних стандартів.
 • Координація підготовки заяв, звернень в іноземні контролюючі та правоохоронні органи (спільно з виконавчим директором)
 • Координація комунікації проекту (спільно з виконавчим директором та комунікаційним менеджером ЦПК)
 • Адвокація рішень та законодавчих змін на національному та міжнародному рівні (за координації з виконавчим директором та спільно з адвокаційними та комунікаційними експертами Центру)

Менеджер проектів буде звітувати виконавчому директору організації, який спрямовуватиме та наглядатиме за діяльністю проекту.

На цій посаді Ви отримаєте можливість швидкого професійного росту на національному та міжнародному рівні. Ви працюватиме в ціннісній команді, яка об’єднала зусилля експертів різних секторів задля змін правил гри в державі.

Вимоги:

 • Досвід управління проектами
 • Знання українського та міжнародного законодавства/стандартів у сфері комплаєнсу та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом
 • Вільне володіння англійською мовою (письмова та розмовна)
 • Високі аналітичні, комунікаційні та презентаційні здібності
 • Високий рівень самоорганізації, вміння працювати під тиском та у короткі строки
 • Вища освіта у галузі права, економіки або інших гуманітарних наук
 • Уміння працювати в команді
 • Іноземна освіта – плюс
 • Досвід громадської та соціальної роботи – плюс

Своє резюме та мотиваційний лист надсилайте на antac.ua @ gmail.com.

Вакансія відкрита до моменту виявлення професіонала, який відповідатиме очікуваним вимогам і буде готовий виконувати описані завдання. Поспішайте – first sent, first served.

На співбесіди кандидати запрошуються в порядку надходження заявок.