павло вовк
ПАВЛО ВОВК
33 вильоти за кордон упродовж трьох років, зв'язки із Сергієм Ківаловим та Олександром Грановським, а також колекції елітних годинників, картин, монет і марок. Крім того, у НАБУ розслідують ймовірне фіктивне розлучення для приховування статків.

Павло Вовк таки склав з себе повноваження голови ОАСК 1 серпня, але в січні 2020 судді знов вибрали його головою. Цей суд він незмінно очолював від 2010 року, перед цим недовго попрацювавши у прокуратурі. Судячи з оприлюднених плівок, надійно захищав своїх підлеглих, які ухвалювали "потрібні" рішення, від оцінювання ВККС.
Зв'язки з політиками
Перед початком кар'єри судді Вовк працював помічником нардепа Сергія Ківалова, який на той час очолював парламентський комітет з питань правосуддя Верховної Ради України. Уже на посаді судді був помічений у зв'язках із з народним депутатом України від «Блоку Петра Порошенка» Олександром Грановським (ЗМІ називали політика «куратором» у прокуратурі і судах від органів влади).

Примітно, що у 2014 році від Міністра внутрішніх справ Вовк отримав пістолет «Форт 17».
"Квартирне питання"
За шість років (2011-2017) під час головування Вовка дев'ятеро його підлеглих отримали у користування службові квартири. П'ять із дев'яти помешкань були виведені з числа службових, а згодом – приватизовані. Активісти описали схему, за якою відбулася приватизація: чималі квартири у новобудовах були визнані як непридатні до проживання, "бо їхнє використання потребує матеріальних вкладень"

Сам Вовк, відповідно до висновку ГРД, 2004 року також використав своє право на приватизацію квартири. І згодом як суддя отримав ще одне помешкання, яке було приватизоване, а згодом продане.
Сумнівні статки
Згідно з висновком Громадської ради доброчесності, яка оцінювала Вовка на конкурсу до Верховного Суду в 2017 році, за три роки (2012-15) він здійснив 33 закордонні подорожі (в тому числі і поїздки на відомі світові курорти), а його екс-дружина - 31 поїздку. Щонайменше один раз він використав чартерний рейс. Загалом за той період Вовк був за межами України більше ніж півроку, підрахували в Громадській раді доброчесності.

Також тоді в ГРД засумнівалися у законності походження коштів членів сім'ї: за 2014 рік майже третину суми становили «подарунки, призи, виграші». Водночас у декларації фігурував і мільйон гривень від підприємництва: ці гроші його дружина заробила нібито менше ніж за 3,5 місяця від моменту реєстрації підприємцем.
Фіктивне розлучення
У 2017 році ВККС вирішила передати матеріали щодо можливої корупції Вовка до НАЗК, однак там вириішили, що в декларації голови ОАСКу немає ані адміністративних, ані кримінальних правопорушень.

Водночас Громадська рада доброчесності зробила висновок, що розлучення Вовка 2015 року, ймовірно, було фіктивним – щоби приховати його статки від декларування.
2013 рік
Задекларував майже 238 тис. грн доходу (переважно зарплата). У дружини — 2654 грн. Квартира на 83 кв. м, авто Acura 2008 р.в. та 121 тис. грн на рахунках.
2014 рік
Дохід декларанта — 247 тис. грн, у дружини — вже 1 млн 450 тис. Також у членів родини задекларовано 400 тис. у "подарунках".

Вовк поклав на рахунок 72 тис.грн ( мінус 50 тис. грн з попереднім роком), а дружина — 57 тис.грн.
2015 рік
Із декларації зникає дружина, хоча офіційно вони розлучились лише у травні. Відповідно до рішення, донька мала б залишитись проживати з батьком, а син — з матір'ю. У декларації за 2015 та 2016 зазначені двоє дітей. Тобто або сім'я не виконувала рішення суду і батько жив з двома дітьми, або ж сім'я зовсім не розпадалась.

Також у декларації зазначено готівки у 20 тис. євро та 30 тис. дол., водночас дохід становить лише 225 тис.грн.
2017 рік
"Згадує" про користування будинком і ділянкою, де проживає з розлученою дружиною. Водночас не зазначає дітей.

319 тис. грн зарплати

60 тис. грн від відчуження рухомого майна

Дохід декларував від іншого судді ОАСКу — Віктора Данилишина (зникли годинники).
2018 рік
Дітей у декларації так і не вказує.

Згадує 390 тис.зарплати та 270 тис роялті від ТОВ Мамалюк.

Декларує реєстрацію 3-х торгових марок Мамалюк (універмаг дитячих товарів)

Продає "Acura" брату за 600 тисяч. Правочин задекларував, але не вказав це як "суттєві зміни". Авта брат позбувся досить швидко, оскільки, відповідно до Реєстру транспортних засобів, станом на 19 серпня 2019 року було зареєстровано лише INFINITI.

У графі "готівка" додається 23 тисячі доларів, що вкладається у вартість проданої автівки, а також 6,2 тис. фунтів та 50 тис. грн.
2019
З'явились діти, яких не було вказано у попередніх деклараціях.

Безоплатне користування землею та будинокм колишньої дружини змінилось на договір позички.

Отримав понад 1.2 млн грн доходу у вигляді роялті від ТОВ "Мамалюк" (41630268), основний КВЕД якого - Роздрібна торгівля косметичними товарами та туалетними приналежностями в спеціалізованих магазинах.
статки сім'ї
СТАТКИ СІМ'Ї
Відповідно до даних досьє, мати Вовка 2008 року за договорами купівлі-продажу придбала таке нерухоме майно:

- 15 серпня 2008 р. — 5 земельних ділянок з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), загальною площею 1,25 га, що розташовані за адресою: Київська область, Васильківський район, село Дзвінкове, вул. Ірпінська;

- 4 листопада 2008 р. — будинок за адресою Київська обл., Києво-Святошинський р., с. Віта-Поштова, вул. Островського;

- 4 листопада 2008 р. — земельна ділянка за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р., с. Віта-Поштова, вул. Островського.

Відповідно до реєстру речових прав, матір Вовка у грудні 2016-го оформила оренду на 2 га у Вишгородському районі.

Згідно з висновком Громадської раді доброчесності, дані з досьє Вовка не дають можливості підтвердити, що його матір мала можливість придбати вказане майно за рахунок власних доходів. Також за даними з досьє колишній тесть Вовка набув у власність автомобіль Audi Q7, 2016 р.в. Однак зараз, відповідно до реєстру, в нього є лише VOLKSWAGEN TRANSPORTER (2000 р.в), набутий у 2015-му.
ЖУРНАЛІСТСЬКІ РОЗСЛІДУВАННЯ
ЖУРНАЛІСТСЬКІ РОЗСЛІДУВАННЯ
Made on
Tilda