Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Змусили ГПУ через суд розслідувати багатства керівника Києво-Святошинської прокуратури

Добилися через суд кримінального провадження щодо незаконного збагачення керівника одного зі столичних районів, який записував “нетрудові доходи” на дружину та студента-швагра.

Слідчий суддя Печерського районного суду Л.І Цокол зобов’язала службову особу ГПУ зареєструвати заяву про злочин ЦПК та порушити кримінальне провадження стосовно керівника Києво-Святошинської прокуратури Юрія Дмитруня, офіційні доходи якого, згідно з декларацією за 2015 рік, значно менші за видатки.

Про це йдеться в ухвалі слідчого судді.

Підставою для звернення активістів в суд стала бездіяльність службових осіб Генеральної прокуратури України, куди Центр звернувся з заявою про злочин на прокурора. Замість внесення відомостей до ЄРДР, як того вимагає закон, у ГПУ направили заяву Центру до прокуратури Київської області, де працює дружина Дмитруня.

Нагадаємо, журналісти встановили, що за час роботи в органах прокуратури родина прокурорів Дмитрунів купила квартиру в Києва та машину, а також зводить будинок у Фастові, вартість яких в декілька разів перевищує офіційні доходи правоохоронців. Рідний брат дружини Дмитруня, який не має бізнесу та навчається в Авіаційному університеті, у 2016 році оформив на себе стометрову квартиру у передмісті Києва та отримав у подарунок землю у Вишгороді.