Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Зеленський заявив, що “Слуга народу” проголосує за покарання за незаконне збагачення та зняття депутатської недоторканності

Учора, 10 жовтня, президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону заявив, що його фракція “Слуга народу” проголосує за відновлення покарання за незаконне збагачення та фактичне зняття депутатської недоторканності. 

Так, законопроект №1031 щодо незаконного збагачення до другого читання Ради досі не дійшов, хоча стояв у розкладі на голосування.

Що стосується зняття фактичної депутатської недоторканності, то зі змін до Кримінального процесуального кодексу депутати прибрали все, що стосувалося їхнього прослуховування та обшуків. 

“Окремий закон буде, дійсно, по депутатах, вони так домовились, мені так сказали всі наші, і Стефанчук сказав, все буде нормально, вони проголосують. Про незаконне збагачення теж про щось домовились. Ми проголосуємо”, — відповів журналістці Володимир Зеленський. 

Зауважимо, що антикорупційний комітет Ради знизив поріг криміналізації незаконних статків до 6,2 млн грн. Це в шість разів вищий поріг, ніж у скасованій Конституційним судом статті про незаконне збагачення, яка діяла до лютого 2019 року. 

4 жовтня Верховна Рада нарешті проголосувала за багатостраждальний законопроєкт №1009, який мав не меті вдосконалити Кримінальний процесуальний кодекс. Депутати проголосували його у другому читанні лише тому, що профільний комітет вилучив з проекту усі правки щодо скасування недоторканності. У підсумку запропоновані Президентом позитивні зміни до КПК в парламенті добряче кастрували, у тому числі депутати із провладної фракції.  

Нагадаємо, що ці законопроєкти є частиною “Порядку денного встановлення справедливості”, який Центр протидії корупції разом з іншими громадськими організаціями підготували перед парламентськими виборами. “Слуга народу”, зокрема, його підтримувала