Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЗАЯВА — ЦПК не підтримує жодного окремого кандидата чи партію на виборах 2019

Центр протидії корупції не підтримує жодного із кандидатів на виборах Президента України та майбутніх парламентських виборах 2019.

Задля втілення позитивних змін в Україні та подолання великої політичної корупції, ЦПК веде діалог з усіма політичними силами, що готові підтримати наші пропозиції та реалізовувати їх разом із громадянським суспільством.

Разом із коаліцією понад 20 громадських організацій ми запропонували кандидатам у Президенти підтримати антикорупційний порядок денний.

Обидва кандидатів, які вийшли у другий тур президентських виборів, зобов’язалися виконати наші антикорупційні вимоги. Ми розраховуємо побачити чіткі кроки щодо їх виконання у їхніх програмах, а також втілення цих вимог у близькому майбутньому.

Крім антикорупційного порядку денного, ми також долучилися до порядку денного реформи правосуддя, який запропонували підтримати всім кандидатам.

Ми запропропонуємо партіям, які балотуватимуться до Верховної Ради, також підтримати наші вимоги. ЦПК не підтримуватиме жодну політичну силу на парламентських виборах.