Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Активісти повертатимуть “грошей Лазаренка” самотужки

Громадські організації України об’єднали свої зусилля задля поверення народові України “грошей Лазаренка”.

250 мільйонів доларів, які належали Павлу Лазаренку, на даний момент заморожені за ініціативою уряду США на рахунках в Гернсі, Антигуа, Швейцарії, Литви та Ліхтенштейну. Вже 9-й рік поспіль в окружному суді у Вашингтоні триває розгляд позову Департаменту юстиції США про кофіскацію цих коштів.

В травні 2013 року громадські організації України подали петицію до Департаменту юстиції США з проханням повернути “гроші Лазаренка” через створення незалежної благодійної фундації в Україні з представницькою міжнародною наглядовою радою. Благодійний фонд буде підтримувати соціальні проекти в Україні та гарантувати прозорість та ефективність витрачання повернутих коштів.

Після фінального рішення окружного суду у Вашингтоні уряд США вирішуватиме, як повертати “гроші Лазаренка” українському народові. Ми переконані, що абсурдно повертати ці гроші українському урядові, який займає найнижчі позиції у світових антикорупційних рейтингах.

Ми переконані, що накрадені статки, відмиті корумпованими політичними лідерами України, рано чи пізно будуть повернуті народові України. І гроші Лазаренка стануть першим прецедентом такого повернення.

Запрошуємо усі громадські організації підтримати ініціативу та долучитися до кампанії, підписавши меморандум про порозуміння, де описані деталі механізму повернення “грошей Лазаренка”:

Для цього потрібно зробити 3 кроки:

1. Будь-ласка, заповніть коротку онлайн форму (займе у Вас 2 хвилини часу):

 1. Завантажте, підпишіть та надішліть скановану версію офіційного листа-зголошення до участі в кампанії на адресу antac.ua@gmail.com (займе у Вас 5 хвилин часу):
 2. Розмістіть на інформаційних ресурсах Вашої організації повідомлення, що Ви долучилися до громадської кампанії повернення “грошей Лазаренка”