Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

З конкурсу в Антикорсуд виключили вже 32 зі 49 сумнівних кандидатів

Щойно закінчилось четверте спільне засідання Громадської ради міжнародних експертів та Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо 9 кандидатів. За його підсумками всіх з них виключили з конкурсу до Вищого антикорупційного суду. Попереду ще два засідання.

Так, сьогодні з конкурсу виключили Юрія Бурбелу, Романа Головатого, Діану Заніні, Олександра Івасина, Анну Надточиєву, Олександра Сингаївського, Ігора Січеславського , Юрія  Юркевича та та Вікторію Жовноватюк, яку заветувала ГРМЕ попри очевидні спроби ВККС виправдати кандидатку. 

Кандидати мали можливість прокоментувати сумніви щодо їхньої доброчесності та професійності, висловлені міжнародними експертами, а також відповісти на додаткові запитання.

Нагадаємо, раніше Громадська рада міжнародних експертів висловила свої сумніви щодо 49  кандидатам з 113, які успішно склали іспити. За підсумками попередніх трьох спільних засідань ГРМЕ та ВККС з конкурсу вибули 23 кандидата, продовжили участь — 6.

Наступні спільні засідання ВККС та ГРМЕ заплановані на 24 січня та 28 січня. Під час них вирішиться доля ще 11 кандидатів до Антикорсуду.

Початок усіх засідань о 9.30 за адресою м. Київ, вул. Механізаторів, 9.