Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Як Мартиненко і Ко заробляли на закупівлях казахського урану. Суд почав досліджувати докази

12 березня в Шевченківському суді міста Києва відбулося чергове судове засідання у справі за обвинуваченням колишнього нардепа Миколи Мартиненка. Суд перейшов до дослідження уранового епізоду.

Так, досліджувалося рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, згідно з яким “СхідГЗК” мало б не закуповувати уран, а на 100% забезпечити підприємства атомної промисловості ураном власного видобутку. Усі кошти держпідприємство мало б вкладати у власні виробничі потужності.

Натомість гендиректор Олександр Сорокін та його екс-заступник Володимир Богданець оголосили міжнародний тендер на закупівлю урану. Тендерна документація учасників цих конкурсних торгів, включаючи “Штоєрман”, не відповідала вимогам торгів.

Згідно із документацією, вартість 1 кг урану визначалась не у грошовому еквіваленті (тобто гривнях, доларах США чи Євро), а визначалась за формулою, розробленою учасником. Таким чином, ціна на уран була не фіксована,  а плавала.

Нагадаємо, що минулого тижня суд завершив вивчати докази щодо епізоду атомної справи. Микола Мартиненко та його спільники обвинувачується у розкраданні майже 700 млн гривень із двох державних підприємств Східного гірничо-збагачувального комбінату і Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом”.