Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

WTF!? У Авакова закрили кримінальну справу Саші Януковича

У МВС не знайшли протизаконних дій в тому, як Всеукраїнський Банк Розвитку Саші “Стоматолога” отримав у 2012-2013 роках смачні “зарплатні проекти” Податкової, МВСсудових управлінь Києва та Донецька.

Ще у липні поточного року начальник Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві Осипенко Р.І. повідомив, що досудове розслідуванн триває, вже отримано наявну інформацію, стосовно державних установ міста Києва, які користувались послугами Всеукраїнського банку розвитку навіть (!) допитано в якості свідка представника банку.

Але в результаті досудового розслідування старший слідчий слідчого відділу Шевченківського РУ МВС Тімонькін Олег Вікторович встановив “відсутність в діянні складу кримінального правопорушення”.

Тімонькін Олег Вікторович прийняв рішення закрити справу, яку сам же й починав розслідувати за спільним зверненням народних депутатів та Центру протидії Корупції у березні 2014-го.

Витяг з відповіді Авакова:

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснював Харченко Дмитро Олександрович, прокурор Шевченківського району Києва.

Харченко Дмитро Олександрович теж нічого підозрілого не побачив, бо постанову про закриття кримінального провадження досі не скасовано.

Міністр Аваков зобов’язав слідчих київського ГУМВС вивчити матеріали закритого кримінального провадження та, у разі виявлення порушень, скасувати постанову про закриття.

Викладене вище додаткових коментарів з боку Центру протидії корупції не потребує – нецензурщина є неприйнятною формою спілкування в нашій команді.

– – –

5 лютого 2014 року. Минуло 3 три місяці ЄвроМайдану. Залишки кривавого режиму Януковича, які ще роїлися в Межигір’ї, на Банковій та в Урядовому кварталі, уже вбили перших чотирьох героїв Небесної Сотні, покалічили 1739 активіста, 35-ти “допомогли” зникнути безвісти.

У цей час ЦПК разом з Чумаком, Оробець та Головком направили до “золотого” генпрокурора Пшонки, пошановувача розкошів у стилі “треш”, звернення з описом усіх, відомих нам на той час, фактів незаконного збагачення сина екс-президента Януковича: http://yanukovich.info/uk/oleksandr-yanukovych/

Перший заступник Пшонки – В.В.Білоус, практично рідна ЦПК людина – стільки разів відмовляв нам у порушенні проваджень та здійсненні перевірок, що листування з ним можна видати окремим томіком, і в цей раз не схибиввідфутболив нас до МВС.

Минуло трохи більше місяця і 19 березня уже Міністр внутрішніх справ Аресн Аваков повідомив про порушення 2 проваджень:

1. Щодо неправомірних дій службових осіб Донбаського Розрахунково-фінансового центру. Ст. 364 КК України: зловживання владою або службовим становищем, та

2. Щодо неправомірних дій службових осіб Всеукраїнського банку розвитку. Ст. 355 КК України: примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань.

Перше провадження поїхало в прокуратуру Донецької області. Вочевидь, у МВС виходили з тієї логіки, що злочинець завжди повертається до місця злочину і там, на Донбасі, у розпал сепаратистських настроїв, розслідувати справу буде легше.

Відповідь щодо результатів розслідування ми ще чекаємо.

Друге дісталося Шевченківському управлінню в Києві, а саме – Тімонькіну Олегу Вікторовичу, який “встановив відсутність” і “закрив”.

RIP