Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Візит голови Transparency International в Україну має стати холодним душем для влади – Каленюк

Візит в Україну голови Правління Transparency International Хосе Уґаса, одного з провідних антикорупціонерів світу, має справити ефект холодного душу на українських правоохоронців, які і досі не показали результатів розслідувань корупційних злочинів, скоєних екс-президентом України Віктором Януковичем та його поплічниками.

“Українське суспільство очікує покарання винуватців. Сьогодні вже друга половина 2016 року, а українська правоохоронна система не показала результатів: жодного обвинувального вироку, щодо організаторів та високопосадовців, жодного долара не повернуто державі”, – йдеться у відкритому зверненні керівників антикорупційних організацій України: Transparency International, Центру протидії корупції та адвокатів Небесної сотні, оприлюдненому напередодні візиту в Україну Хосе Угаса, який зустрічатиметься з першими особами держави та керівниками правоохоронних структур.

“Ми закликаємо українську владу дослухатись до його рекомендацій та порад”, – закликають активісти, – “Правоохоронна система поводиться пасивно, частіше перебуваючи в ролі спостерігача, кримінальні провадження відкриваються переважно завдяки проактивній позиції громадянського суспільства та журналістів-розслідувачів. Дії екс-президента та його найближчого оточення потребують повторного детального вивчення та аналізу на предмет корупційних та економічних кримінальних правопорушень. Наявні розслідування повинні бути якісно проведені та передані до суду в максимально стислий термін”.

У своєму звернення антикорупціонери наголосили, що відсутність покарання для представників режиму В. Януковича та власне самого В. Януковича “підриває віру в верховенство права на початковому етапі формування нових антикорупційних органів” та заявили про намір особливо ретельно контролювати хід розслідувань щодо екс-президента та його оточення: Бойко Ю.В., Клименка О.В., Захарченка В.Ю., Арбузова С.Г., Іванющенка Ю. В., Клюєвих, Азарова О.М.,  Курченка С.В., Ставицького Е.А. та  Злочевського М.В.

“Закликаємо Генеральну прокуратуру України застосувати інститут спільних міжнародних слідчих груп, долучивши до розслідувань кримінальних правопорушень Януковича та його поплічників слідчих з тих країн, в яких так само здійснювалась злочинна діяльність (реєструвались компанії, витрачались кошти, отримані кримінальним шляхом). Для підвищення довіри до такої спільної слідчої діяльності, координація розслідування має здійснюватись прокурором країни-партнера” – йдеться у заяві експертів.

Окрім необхідності посилювати спроможність українських правоохоронців у розслідування особливо тяжких економічних злочинів міжнародними експертами-слідчими, активісти наголосили на необхідності посилення механізмів перевірки інформації про кінцевих вигодоодержувачів (бенефіціарів) юридичних осіб.

“Україна є однією з перших країн світу, що відкрила реєстр кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб. Розробивши механізми верифікації наданої інформації та покарання за неправдиві відомості, ми доведемо систему до найвищого рівня ефективності” – вважають експерти.

Також активісти закликали якнайшвидше створити в Україні незалежний антикорупційний суд, що посилить роль та результативність новостворених правоохоронних органів – Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої прокуратури.

“В цьому суді має бути передбачений спеціальний механізм добору суддів, із залученням до конкурсної комісії представників міжнародних організацій та наших країн-партнерів” – переконані активісти.

Антикорупціонери закликали владу активізувати зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією в Україні та її символом –  В. Януковичем, адже, на їхню думку, “на сьогоднішній день є достатньо правових механізмів для того, щоб це робити”.

Голова Правління Transparency International Хосе Уґас – один з провідних антикорупціонерів світу, який на посаді колишнього Спеціального прокурора Перу притягнув до кримінальної відповідальності чинного на той час Президента Перу Альберто Фухіморі.