Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Вінницька військова частина хотіла купити деталі для літаків у російського виробника з санкційного списку

Центр протидії корупції добився скасування закупівлі за понад 2 млн грн військовою частиною авіаційних гальмівних дисків російського виробника, якого Рада національної безпеки і оборони  України внесла до санкційного списку.

Так, у липні 2018 року Вінницька військова частина А0215 провела тендер на закупівлю гальмівних дисків для літаків. Переможцем торгів за лотом 1 стало ТОВ “УКРАВІАПРОМ” із пропозицією 2,6 млн грн.

Однак виробником дисків у компанії-переможця зазначене російське акціонерне товариство “Каменськ-уральський літейний завод”, яке займається розробкою та виробництвом авіаційної військової техніки для армії країни-агресора.

Більше того, компанія входить до складу російського холдингу АТ “Технодинамика”. Остання ж є частиною російської державної корпорації “Ростех”.

Зауважимо, що рішенням Ради національної безпеки і оборони України від червня 2018 року АТ “Технодинамика” та корпорація “Ростех” віднесені до так званого санкційного списку.

“Дивно, що військова частина хотіла закупити гальмівні диски виробництва країни-агресора, із якою вже понад 4 роки триває війна на Сході. Більше того, цей виробник входить у структуру компаній, що внесені до санкційного списку РНБО. Таким чином, військова частина  фінансово підтримала б військове російське підприємство коштами українських платників податків”, — зазначає юрист ЦПК Денис Свириденко.  

Однак це ще не всі порушення під час тендеру. Зокрема, компанія-переможець та інший учасник ТОВ “МУСТАНГ-6” лише вдавали конкурентів. Обоє запропонували поставки товари згаданого Каменськ-уральського літейного заводу.

Більше того, компанії подали однаково оформлені документи та створили тендерні пропозиції на одному пристрої.

З цього приводу юристи ЦПК звернулися до військової частини та Держаудитслужби із проханням відмінити тендер.

Згодом із “Прозорро” стало відомо, що військова частина дослухалася до зауважень та  скасувала закупівлю за лотом 1.