Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Верховний Суд скасував безпідставну догану судді Фоміну

Велика Палата Верховного Суду задовольнила скаргу судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Віктора Фоміна на безпідставну догану Вищої ради правосуддя, через яку суддя не зміг взяти участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду. 

Так, Велика Палата скасувала рішення ВРП, яким суддю Фоміна притягнуто до відповідальності за те, що він начебто допустив порушення під час передачі Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління корупційними активами (АРМА) майна, яке заарештували у справі щодо розтрати коштів ЗСУ на Львівському бронетанковому заводі. Загалом, до Вищої ради правосуддя було подано 6 скарг на дії судді, які дали можливість заблокувати його участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду.

Зокрема, 23 жовтня цього року ВРП відкрила ще одне провадження щодо Фоміна за те, що він за клопотанням НАБУ наклав арешт на ноутбук, флешки і телефони судді Харківського апеляційного господарського суду. Детективи розслідують справу щодо недекларування судді. У ВРП зазначили, що Фомін відмовився давати пояснення щодо цієї ситуації, хоча сам він запевняє, що таких вимог не отримував.

Нагадаємо, що під час роботи у Солом’янському суді Києва суддя Фомін неодноразово ухвалював рішення у резонансних справах НАБУ. Саме він відправив під варту одного з підозрюваних у справі мера Одеси Геннадія Труханова, надавав дозволи на проведення слідчих дій у справах нардепів Олега Ляшка та Ігоря Мосійчука, арештував майно сина Арсена Авакова Олександра у “справі рюкзаків”, дав дозвіл на обшук мера Вишневого у справі про спробу підкупу в.о. міністра охорони здоров`я Уляни Супрун.

Окрім того, Фомін дав дозвіл на проведення слідчих дій у справі про незаконне збагачення сумнозвізного голови ОАСК Павла Вовка, а також дозволив передати в управління АРМА арештоване майно Одеського аеропорту.