Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроект, який розблоковує роботу Антикорупційного суду

У вівторок, 10 вересня, Верховна Рада підтримала в першому читанні   Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про Вищий антикорупційний суд” (щодо початку роботи суду) №1025. Він поліпшує ефективність процесу передачі справ до Антикорупційного суду від інших судів та надає пріоритет справам топкорупціонерів.

За нього віддали голос 345 депутатів.

Цей законопроект був поданий до парламенту президентом України Володимиром Зеленським.

Згідно з пояснювальною запискою, він покликаний урегулювати процес передачі справ до ВАС від інших судів. Справа в тому, що передбачений чинним законодавством порядок спричинив би надходження до ВАС більше 3500 проваджень, які не стосуються топ-корупції, у яких спливли строки давності та які розслідувалися органами досудового розслідування з порушенням правил підслідності. Однак ухвалений закон не допускає такого блокування і пропускає до Суду лише 200 справ — ті, які стосуються високопосадової корупції. У разі неухвалення  цього закону найближчий вирок ВАС винесе аж за 4,5 року.

Відповідно до тексту законопроекту, інші справи скеровуватимуть до Антикорсуду поступово в майбутньому – ті, де розслідування було розпочато в день старту роботи ВАС.

Детальніше про проблеми, який вирішує цей законопроект, а також, що передбачають інші президентські ініціативи — у проекті Центру протидії корупції для “Української правди”.