Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Верховна Рада проголосувала за перезавантаження НАЗК

У середу 2 жовтня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні і в цілому закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції”, тобто про перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

За ухвалення закону проголосували 237 депутатів.

Після набрання чинності закону весь склад НАЗК має бути звільнений, а протягом 60 днів треба провести конкурс на нове керівництво агентства. До того органом керуватиме тимчасовий керівник, призначений Кабміном. 

Приємним нововведенням є посилення ролі міжнародних експертів під час конкурсу на керівні посади НАЗК. Комісія для відбору голови складатиметься з трьох міжнародних експертів та трьох фахівців, яких визначить Кабмін. Для ухвалення рішення потрібно чотири голоси, з яких три – від міжнародних експертів. 

Кожні два роки діяльність Агентства будуть оцінювати експерти, запропоновані міжнародними організаціями

Нагадаємо, наразі НАЗК не забезпечує повноцінну верифікацію електронних декларацій  За два з половиною роки було перевірено лише 590 таких документів із 2,2 мільйонів —  з подібними темпами Агентству знадобиться понад 7 тисяч років, щоб перевірити решту декларацій.Які проблеми вирішує цей законопроект, а також, що передбачають інші президентські ініціативи  — у проекті Центру протидії корупції для “Української правди”.