Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Верховний суд закрив справу щодо незаконного призначення Жебрівського аудитором НАБУ

Сьогодні Верховний суд вирішив закрити провадження щодо визнання протиправним та нечинним указу Президента України про призначення Павла Жебрівського аудитором НАБУ.

Суд задовольнив клопотання представника Президента про закриття провадження, оскільки справа начебто не може розглядатися в адміністративному суді.

Раніше Верховний Суд ухвалив рішення відкрити відповідне провадження за позовом народного депутата Сергія Власенка.

“Закриття справи за позовом до Президента свідчить про заангажованість суду оскільки жоден інший суд не уповноважений вирішувати такий спір”, — зазначає юрист Центру протидії корупції Віталій Цокур, який був на судовому засіданні.

Нагадаємо, що Павла Жебрівського призначили на посаду аудитора НАБУ за квотою Президента з порушенням закону.

Стаття 26 ЗУ “Про Національне антикорупційне бюро” чітко визначає, що аудитор НАБУ повинен мати досвід роботи в правоохоронних чи судових органах за кордоном або в міжнародних організаціях.

Павло Жебрівський, згідно з його офіційною біографією, такого досвіду роботи за кордоном чи в міжнародних організаціях не має.

27 червня 2018 Центр протидії корупції, Transparency International Україна та Автомайдан подали у суд на Президента Петра Порошенка через порушення закону та призначення на посаду аудитора НАБУ Павла Жебрівського. Проте Верховний Суд незаконно відмовив відкрити провадження.

Активісти оскаржуватимуть рішення спочатку до Великої палати Верховного Суду, а за потреби і в Європейському суді з прав людини.