Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Верховний суд відмовився повертати ЗТМК державі. Завод далі контролюватиме Фірташ

Сьогодні 22 березня Верховний суд частково задовольнив  скаргу адвокатів олігарха Дмитра Фірташа та безпосередньо  Запорізького титано-магнієвого комбінату (ЗТМК). Тепер справу про повернення ЗТМК розглядатимуть спочатку — у господарському суді Запорізької області.  

Зауважимо, що оголошення рішення у справі двічі відкладалося: суд мав оголосити рішення ще 12 березня. Однак суддя взяла перерву до 15 березня, а потім пішла на лікарняний.

Нагадаємо, що у липні 2018 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомила про виграну справу.

Господарський суд Запорізької області вирішив повернути майно ЗТМК державі, ухваливши рішення про розірвання договору про заснування ТОВ “ЗТМК”. У 2013 році цей договір уклали Фонд державного майна та компанія “Толексіс трейдинг лімітед”, яку контролює Фірташ.

Адвокати олігарха оскаржили рішення, але апеляційна інстанція залишила його чинним.

Сьогоднішнє рішення Верховного суду означає, що команда Фірташа може надалі за рахунок схем, заробляти на комбінаті, максимально завантажуючи зношені потужності. Адже раніше компанія Фірташа “Толексіс трейдинг лімітед” не виконала взяті на себе зобов’язання і 110 млн дол, які олігарх повинен був вкласти у модернізацію заводу, були витрачені менеджментом компанії не за призначенням.