Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Верховна Рада руйнує незалежність Антикорупційного Бюро

Сьогодні Верховна Рада України голосуватиме законопроект № 2667, що вносить зміни до Закону України “Про прокуратуру” та узалежнює спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, що покликана забезпечити процесуальний нагляд за розслідуваннями Національного антикорупційного бюро.

Зокрема, законопроект дозволяє Генеральному прокуророві та Президентові контролювати обрання керівника антикорупційної прокуратури, головною відмінністю якої, у порівнянні зі структурними підрозділами ГПУ, є незалежність та відкритий конкурс на обрання співробітників.

Громадські  експерти стверджують, що у разі підтримки парламентом законопроекту в чинній редакції, в Україні буде провалено створення спеціалізованої прокуратури для Національного антикорупційного бюро та нівельовану антикорупційну реформу як таку.

Законопроект вбиває основні засади незалежності – прозорий конкурс на посаду очільника спеціалізованої прокуратури і, фактично, робить орган черговим антикорупційним підрозділом ГПУ  – Віталій Шабунін, голова правління “Центру протидії корупції”.

Законопроектом пропонується створення конкурсної комісії з обрання голови антикорупційної прокуратури за квотним принципом. П’ять членів делегуватиме особисто Генеральний прокурор, якого призначає Президент України. Інших п’ять обиратиме Парламент, де частина квоти теж відійде президентській партії Блок Петра Порошенка.

У результаті Президент отримає більшість у комісії, що перетворить конкурс у фактичне призначення антикорупційного прокурора.

Посилює політичну залежність органу і норма про призначення на всі адміністративні посади антикорупційної прокуратури Генеральним прокурором в обхід новообраного керівника.

“Більшість конкурсної комісії має бути делегована Верховною Радою, що зменшить ризики політичного впливу на новостворений орган, – вважає Ярослав Юрчишин, експерт громадської ініціативи “Реанімаційний пакет реформ”. – Неприпустимим є погодження складу конкурсної комісії для обрання прокурорів антикорупційної прокуратури Генеральним Прокурором України, відповідальним за провал розслідувань Майдану та злочинів поплічників Януковича”.