Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

В Антикорупційні прокурори суне кандидат, що погоджував “орлам Захарченка” переслідування активістів Майдану по всій країні

Один із кандидатів на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – Роман Говда – під час Революції Гідності очолював відділ, що давав згоду на всі негласні слідчі розшукові дії оперативниками центрального апарату Міністерства внутрішніх справ України під керівництвом екс-міністра МВС Віталія Захарченка.

Про це свідчить анкета кандидата.

Відділ, який очолював Говда у ГПУ за часів Пшонки, здійснював «нагляд за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України».

Так, згідно з документу, опублікованого народним депутатом Ігорем Луценко, в МВС було створено групу оперативників, що займалася справою проти майданівців.

“Зокрема, у справі про викрадення Вербицького та мене встановлено факт прослуховування міліцією мого телефону. Судячи за даних слідства, нас “вели” оперативники МВС, а тітушки лише виконували останній, фінальний акорд складної операції”, – написав депутат.

За словами Ігора Луценка, обов’язок “забезпечити контроль” за роботою оперативників здійснював екс-заступник міністра внутрішніх справ Василь Паскал, який нещодавно був призначений першим заступником голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції.

Як відомо, про незаконне переслідування активістів Майдану працівниками МВС заявляв і голова Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, народний депутат від Народного фронту Андрій Кожем’якін. За словами Кожем’якіна, тоді донародних депутатів надходила інформація про протиправні дії «орлів захарченко» від самих правоохоронців.

“Такі сигнали надходять від співробітників МВС, ми отримуємо інформацію від працівниківДепартаменту оперативної служби, це колишня кримінальна розвідка — це Департамент МВС…про те, що даються оперативні завдання стежити за політиками, активістами Майдану” – заявляв Кожемякін.

Начальник управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк, під час презентації попередніх результатів розслідувань усіх злочинів за фактами протидії мирним акціям протесту під час Революції Гідності, зазначив про те, що підрозділи МВС масово порушували закон з метою залякування та придушення акцій мітингувальників.

Як відомо, зараз триває конкурс на посаду керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Антикорупційна прокуратура має запрацювати 1 грудня.