Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

В Адміністрації Президента не стали розслідувати участь УДОшників в обслуговуванні ювілея Гелетея

Адміністрація Президента відмовилася проводити службове розслідування щодо головного УДОшника Валерія Гелетея, який під час святкування свого ювілею міг використовувати працівників управління у власних інтересах – як обслугу і водіїв.

Про це йдеться у відповіді з Банкової на звернення Центру протидії корупції.

“Повідомляємо, що Ваше звернення щодо використання, на Вашу думку, начальником Управління державної охорони України В. Гелетеєм службового становища в приватних інтересах… надіслано до Національного агентства із запобігання корупції для розгляду згідно із компетенцією”, – відписав заступник Глави Адміністрації Президента Валерій Кондратюк.

“Згідно із законом про державну охорону, саме Президентові підпорядковується УДО, а відтак на Банковій мали би провести службову перевірку – хто і чому використовує держохоронців як лакеїв на своїх приватних заходах. Однак в Адміністрації Порошенка просто спихнули звернення в “ручне” НАЗК і яким буде рішення Корчак – спрогнозувати неважко”, – розповідає Андрій Савін, юрист Центру протидії корупції.

Нагадаємо, у серпні журналісти програми «Схем» з’ясували, що працівники УДО допомагали голові президентського Управління держохорони в проведенні його ювілею: звіряли списки гостей, приймали подарунки і квіти, організовували паркування vip-запрошених тощо.

Журналісти стали свідками того, як працівник УДО Олександр Зубко привіз на свято невістку Гелетея, та зафіксували, як на цій же елітній Audi Q7 2016 року випуску Зубко возить сина генерала-полковника до школи.

У 2016-му, з’ясували журналісти, Audi з такими номерами була зареєстрована на тестя Гелетея – Олександра Поповича. Попри те, що родина головного УДОшника користується цим елітним авто, в декларації його немає.