Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

До антикорупційного порядку денного долучився третій кандидат у Президенти

31 січня антикорупційний порядок денний підтримав ще один кандидат у Президенти України — Андрій Садовий. У понеділок коаліція громадських організацій зустрінеться із Анатолієм Гриценком.

“Зустріч з громадськими організаціями, які оголосили антикорупційний порядок денний: перезапуск НАЗК, захист незалежності НАБУ, аудит Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, забезпечити, щоб СБУ дбало про безпеку держави, а не віджимало бізнес. Вимоги підтримую, працюємо разом”, — зазначають на офіційному сайті Андрія Садового.

Ключові українські антикорупційні громадські організації закликали кандидатів у Президенти зафіксувати свої пропозиції щодо подолання основних корупційних проблем в країні.

Серед них звільнення керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького та двох його заступників, перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції, звуження повноважень Служби безпеки України до стандартів НАТО та захист Національного антикорупційного бюро.

Антикорупційний порядок денний уже підтримали Володимир Зеленський, Дмитро Гнап та Андрій Садовий.

До коаліції громадських організацій звернувся також кандидат у Президенти Анатолій Гриценко. Зустріч з ним відбудеться у понеділок 4 лютого о 12.00. Адреса: Іллінська 22.

 

Громадські організації закликають решту кандидатів у Президенти також підтримати антикорупційний порядок денний.

***

Хто із кандидатів підтримав антикорупційний порядок денний та які громадські організації долучилися: http://anticoragenda2019.org.ua/