Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Укрзалізниця планувала закупити обладнання на майже 5 млн у компанії з “чорного списку”

Центр протидії корупції добився відміни двох тендерів підрозділом Укрзалізниці на загальну суму в 4,7 мільйони гривень. Переможцем обох закупівель стала одна і та ж компанія, якій заборонили брати участь у торгах до 2020 року.

У серпні 2018 року відокремлений підрозділ “Укрзалізниці” – “Панютинський вагоноремонтний завод” організував два тендер на закупівлю обладнання: комплексу вібродіагностики колісних пар та пресу демонтажу буксових вузлів.

На обох тендерах на торги вийшло дві ті ж самі компанії. Пропозиція однієї з них у двох випадках була відхилена через невідповідність тендерній документації. Таким чином переможцем тендерів стало ТОВ”СП “СТАН-КОМПЛЕКТ” із пропозицією 3 036 000 грн за комплекс вібродіагностики та 1 680 000 грн за прес.

Своєю чергою, юристи ЦПК встановили, що пропозиція цієї компанії мала б бути відхилена філією “Укрзалізниці”. Адже відповідно до рішення Антимонопольного комітету України  від 13 грудня 2017 року компанія-переможець перебуває у так званому “чорному списку” через змови під час публічних закупівель.

“Як зазвичай буває у таких ситуаціях, компанія-переможець подала довідку про те, що не притягувалася протягом останніх трьох років до відповідальності через змови на торгах. Однак філія “Укрзалізниці” навіть не перевірила достовірність цієї інформації, яка є на сайті АМКУ”, — коментує юрист ЦПК Олександр Литвин.

Так, згідно з законом, компанія відсторонюється від участі у публічних закупівлях на три роки, якщо її притягували до відповідальності через антиконкурентні узгоджені дії під час публічних закупівель.

Після звернення юристів ЦПК на “Прозорро” з’явилася інформація про відміну двох тендерів через відхилення всіх учасників.

Детальніше про оскаржені юристами ЦПК закупівлі дивіться на сайті ukr.aw. Загалом за час роботи організації активісти не дали роздерибанити понад 4,3 млрд грн.