Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У зама Труханова знайшли елітне житло, VIP-авто та антикваріат на 20 млн грн

Заступник мера Одеси Олесь Янчук задекларував разом із дружиною активів на 20 млн грн. Це дві квартири в Одесі, новенький BMW, антикваріат, а також заощадження на 8,5 млн грн.

Також заступник Труханова приховав, що його дружина – власниця 140 кв.м. будинку на березі Дністровського лиману.

У міській раді Олесь Янчук опікується питаннями торгівлі, рекламного ринку, громадського харчування, асоціаціями підприємців та бореться з нелегальними МАФами. Цікаво, що дружина Янчука – Тетяна Міленіна, в той же час займається торгівлею на ринках і має декілька фірм.

Варто зазначити, що 10 років Олесь Янчук держслужбовець у виконавчих органах Одеської міської ради. Чиновник встиг попрацювати в командах трьох мерів при трьох президентах. До цього він заробляв на життя вчителем, інспектором на митниці та був заступником директора телерадіокомпанії. За роки роботи на державних посадах він офіційно заробив близько мільйона гривень. Про це повідомили Центр протидії корупції в органах місцевого самоврядування.

Але статки родини Янчука значно зросли саме за його перебування на посаді заступника Труханова. З 2014 по 2016, коли Янчук був заступником мера, його активи виросли на 6 млн. грн. Так, у 2014-му він зазначив у декларації 2,7 млн грн. заощаджень, а в 2016 сума зросла вже до 8,5 млн. грн. Окрім того, чиновник з дружиною за 2 роки обзавівся новим BMW бізнес-класу за 100 тис. дол. та квартирою на 154 кв.

«Коли чиновник працює 10 років в органах виконавчої влади і декларує стільки майна та коштів, це може свідчити про незаконне збагачення. Також існує потенційний конфлікт інтересів, оскільки його дружина має бізнес, що тісно пов’язаний з діяльністю її чоловіка», – аналізує декларацію юрист Центру протидії корупції Олена Щербан.

Юристи Центру протидії корупції вже звернулися до Генпрокуратури із заявою про злочин щодо внесення недостовірної інформації до декларації та незаконне збагачення, а також до НАЗК з проханням перевірити декларацію заступника Труханова.