Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У програмі Зеленського немає його антикорупційних обіцянок — ЦПК

Сьогодні видання LIGA.net опублікувало перші 10 кроків кандидата у Президенти Володимира Зеленського у разі перемоги. Однак серед цих кроків немає жодних, що стосуються антикорупційної чи судової реформи.

В озвученому плані немає згадок про кроки з підтриманого  кандидатом у Президенти Володимиром Зеленським антикорупційного порядку денного.

Документ розробила коаліція понад 20 профільних громадських організацій. Володимир Зеленський їх публічно підтримав ще до першого туру.

Крім того, забули в плані Зеленського і про пріоритети порядку денного реформи правосуддя, який раніше також підтримали.

«Звертаємось до Володимира Зеленського з проханням прокоментувати відсутність ним же підтриманих пріоритетів громадських організацій у презентованому плані дій», — зазначає голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Серед антикорупційних вимог громадських організацій — перезапуск САП та НАЗК, звуження функцій СБУ до стандартів НАТО і захист НАБУ.

До пріоритетів реформи правосуддя входять якісне оновлення суддівського корпусу та забезпечення його незалежності, залучення громадян до судочинства, а також забезпечення належної якості кадрів у системі слідства, прокуратури, адвокатури і суду.

Нагадаємо також, що Володимир Зеленський обіцяв презентувати свій план на 100 перших днів президентства та прізвища ключових посад (генпрокурора, міністра оборони, голову СБУ, міністра зовнішніх справ, секретаря РНБО) до другого туру.