Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У МВС втратили документи кримінальної справи про продаж Єремеєвим держкомпаніям пального за завищеними цінами – документ

Головне управління Національної поліції в м. Києві втратило документи кримінального провадження щодо законності закупівлі у 2014 році нафтопродуктів  “Укртрансгазом” у “ВОГ Рітейл” за завищеними цінами.

Про це у своєму листі Центру протидії корупції повідомив начальник головного управління столичної Нацполіції А.Є.Крищенко.

Нагадаємо, у вересні 2014 року команда Центру добилася відкриття кримінального провадження за фактом переплати коштів державним підприємством “Укртрансгаз” компанії “ВОГ Рітейл” (мережа автозаправок WOG народного депутата Ігоря Єремеєва).

4 вересня 2014 року Подільське районне управління ГУМВС України в Києві розпочало досудове розслідування у кримінальному провадженні №12014100070006355 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 Кримінального кодексу – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Зокрема, слідчі перевіряли законність дій службових осіб регіональних філій “Укртрансгазу” під час закупівлі у “ВОГ Рітейл” пального за завищеними цінами. За даними Вісника державних закупівель, у червні 2014 року “ВОГ Рітейл” уклав угоди з регіональними філіями “Укртрансгазу” на постачання палива на загальну суму 19,22 млн. гривень. При цьому, пальне продавалося для різних філій “Укртрансгазу” по різних цінах.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Подільського райуправління та районною прокуратурою. За  десять місяців розслідування про підозру нікому повідомлено не було. У червні 2015 року прокуратура Подільського району Києва витребувала у слідчого матеріали кримінального провадження і назад не повернула.

Наразі в Нацполіції проводять службове розслідування у зв’язку із втратою документів кримінального провадження.