Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У Луценка купили із порушеннями 17 новеньких Тойот на 12 мільйонів

Генеральна прокуратура України придбала 17 японських автівок на 12 млн грн: два позашляховики Land Cruiser Prado 150 за 2,5 млн грн та 15 легкових Corolla за 9,27 млн грн у найдорожчій комплектації.

Про це йдеться на порталі публічних закупівель Prozorro.

Усі машини оснащені відеокамерами, клімат-контролем та аудіосистемою з сенсорним дисплеєм.

У тендерній документації ГПУ вимагала наявність систем, які запатентовані і використовуються лише компанією Toyota, що є порушенням закону.

“Такі вимоги є дискримінаційними, оскільки ніхто, крім Toyota, не має цих характеристик і не може конкурувати з нею, що є прямим порушенням Закону “Про публічні закупівлі”. Більше того, вимоги виписані так, що навіть сама японська корпорація не має дешевших моделей, які б могли стати еквівалентами “корол” чи “прадо”, – пояснює Денис Свириденко, юрист Центру протидії корупції.

Іномарки у відомстві Луценка придбали попри урядову заборону купувати легкові авто.  

У відповідь на запит ЦПК в ГПУ пояснили, що 15 “японців” куплені для “забезпечення особового складу регіональних прокуратур”.

ЦПК звернулися до Державної аудиторської служби з вимогою перевірити сумнівні закупівлі та розірвати угоди, утім у придбанні “корол” аудитори порушень не знайшли.