Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У Києві німецькі, румунські та українські журналісти покажуть кіно проти корупції

14 вересня, у день відкриття фестивалю «Кіно проти корупції», у столиці відбудеться панельна дискусія «Медіа у протидії корупції». Участь у події беруть гості з Німеччини та Румунії, українські журналісти-розслідувачі та очільники антикорупційних громадських організацій.

У рамках заходу виступлять спеціальні гості: режисер фільму-відкриття фестивалю «Бурдні ігри» Бенджамін Бест з Німеччини та румунська журналістка і режисерка Євгенія Кіронакі. Крім того, у дискусії візьмуть участь автори українських журналістських розслідувань і представники ГО «Центр протидії корупції», Transparency International Ukraine та НАБУ.

Захід відбудеться 14 вересня у Кризовому медіа центрі.

Бенджамін Бест журналіст і режисер, лауреат численних нагород, у тому числі звання «Журналіст року» від CNN (2011). Його документальний фільм «Брудні ігри», що розповідає про темний бік великого спорту, удостоївся призів за найкращу документальну стрічку, найкращу операторську роботу та найкращий монтаж на кінофорумах у Голлівуді, Лозанні, Лондоні, Мілані та Нью-Йорку.

Євгенія Кіронакі за 13 років журналістської практики зняла правозахисні документальні фільми про проблеми сиріт, наркозалежних, ув’язнених, ромів, бідних. Роботи Євгенії одержали низку відзнак на телефестивалях у Румунії, Європі та в інших частинах світу. Спеціальні гості відвідають відкриття фестивалю у Києві.

Також у рамках «Кіно проти корупції» відбудеться показ фільмів-розслідувань від українських журналістів. «Київ – Лондон. З України з готівкою» Наталії Седлецької та Максима Савчука розкаже про подорож кореспондентів до британської столиці у пошуках нерухомості політиків та олігархів, які заробили свої гроші в Україні та на українцях, але зберігають та витрачають їх у Великій Британії.

Розслідування журналістів програми «Наші гроші» розкриває незаконні земельні маніпуляції колишнього заступника міністра МВС Сергія Чеботаря.

У фільмі «Вбивство Павла» співробітники проекту «Слідство.Інфо» разом з колегами з міжнародної мережі OCCRP розслідують загибель журналіста Павла Шеремета, чиє авто вибухнуло у центрі Києва у липні 2016 року.

У столиці показ відбудеться 16 вересня за участі творчих груп.

Кіноогляд розпочинається 14 вересня і триває у 6 містах України: Києві, Кривому Розі, Полтаві, Сєвєродонецьку, Житомирі та Запоріжжі.

До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції. Усі покази безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті nocorruption.org.ua. Відкриття фестивалю відбудеться у столичному кінотеатрі «Київська Русь». Після завершення в Україні, 19–21 жовтня фестиваль відбудеться у Молдові.

Активісти та керівники кіноклубів мають змогу провести фестиваль у своєму місті у рамках проекту «Артхаус Клуб». Для цього потрібно подати заявку на сайті club.arthousetraffic.com.

Фестиваль є частиною спільного проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що має назву Bestechend (Нездоланне) і реалізується за дружньої підтримки Міністерство закордонних справ ФР.