Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У Києві науковців навчають як досліджувати корупцію та впливати на політику

У Києво-Могилянській академії розпочався літній тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції, розроблений Оксаною Гус, докторанткою з Німеччини спеціально для українських науковців та дослідників-практиків.

Програма курсу розроблена на запит міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції Національного університету “Києво-Могилянська академія” (ACREC) та передбачає вивчення: методів  дослідження корупції, ефективної роботи з літературою, засад дизайну наукового або прикладного дослідження, та практикум з підготовки аналітичного матеріалу у сфері протидії корупції.

Викладають курс лектори з Німеччини, Чехії, США, Швеції та України.

За словами Оксани Нестеренко, директора ACREC, навчальна програма курсу побудована на практичних кейсах та концентрованій теорії, необхідній для виконання завдань одразу під час навчання.

Оксана Гус – ідеолог літнього інтенсиву – працює в Інституті Розвитку та Миру університету Дюсбург-Ессен (Німеччина) та координує офіс із зв’язків українських аналітичних центрів у Брюсселі. Гус наголошує, що курс має заохотити дослідників до дискусії на теми власних наукових розробок та спонукати до формування запиту на якісні вітчизняні дослідження у сфері протидії корупції в Україні.

Участь у курсі візьмуть 23 експерти та науковці, відібрані за результатами конкурсу.  Серед них – фахівці з Ради громадської антикорупційної експертизи законопроектів при Комітеті ВРУ, представники органів державної влади, що займаються розробкою  антикорупційної політики, аналітики, науковці представники громадянського суспільства.