Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У ГПУ відмовляються відкривати справу щодо екс-міністра уряду Азарова

Генеральна прокуратура України відмовилася порушувати справу проти одіозного екс-міністра екології та природніх ресурсів уряду Азарова Миколи Злочевського.

Натомість заяву активістів перенаправили до Прокуратури м. Києва, які так само до цих пір не порушили справу.

Цікаво, що 2 тижні тому стало відомо, що британські правоохоронці порушили кримінальну справу проти українського екс-міністра та заморозили його активи. Окрім того, нещодавно українськими ЗМІ була оприлюднена інформація про величезні палаци колишнього міністра під Києвом, збудовані за часів його чиновницької діяльності на 4,5 гектарах землі на березі каналу, де забудови заборонені природоохоронним законодавством.

«Це нонсенс, коли правоохоронці в інших країнах заморожують активи українських екс-чиновників та порушують проти них кримінальні справи, а наші не бачать те, що у них під носом, – стверджує Дарина Каленюк, виконавчий дериктор «Центру протидії корупції». – Таке ігнорування справи ГПУ – пряма дорога до закриття справи в Великобританії та втрата можливості повернути вже заморожені активи в Україну. Фактично, наші правоохоронці своєю бездіяльністю допомагають зам’яти справу за кордоном, в черговий раз демонструючи корумпованість наших правоохоронних органів».

Активісти збираються оскаржувати справу в суді через порушення Генеральною прокуратурою України українського законодавства.

«За законом, після надходження заяви, протягом 24 годин прокуратура зобов’язана внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати відповідне розслідування справи, – стверджує Олена Щербан, юрист «Центр протидії корупції». – Натомість Генеральна прокуратура порушила закон, відмовляючись вносити відомості до ЄДР та передала заяву далі в Прокуратуру м. Києва, намагаючись уникнути відповідальності за бездіяльність. В міській прокуратурі так само  ігнорують необхідність розслідування справи».

Хочемо нагадати, що «Центр протидії корупції» вже має приклади, коли скарги на бездіяльність прокурорів ГПУ були задоволені судом  та зобов’язували їх розпочати відповідне розслідування. Зокрема, мова йде про відмову розпочати розслідування за фактом вчинення корупційних правопорушень колишніми посадовими особами Міноборони.

Микола Злочевський перебував на посаді міністра екології і природних ресурсів в уряді Азарова із 2010 по 2012 рік та безпосередньо займався видачею ліцензій на газо та нафтовидобувну діяльність. Злочевський є власником газовидобувної компанії Burisma Holdings.

Відповідь ГПУ по дозволах Злочевськський 06.11.2014

Заява про злочин, Злочевський дозволи

Скарга в Суд по відмові ГПУ