Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

У депутата від Ляшка під час обшуків знайшли проект рішення НАЗК про результати перевірки його ж декларації

Під час обшуку в офісі компанії народного депутата від “Радикальної партії Олега Ляшка” Сергія Скуратовського детективи виявили готовий проект рішення Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) про результати перевірки декларації нардепа. Про це повідомляє проект Центру протидії корупції (ЦПК) Pep.org.ua.

У вересні 2017 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження  щодо нардепа Скуратовського через декларування недостовірної інформації.

У ході обшуку офісу, який до червня 2017 року належав компанії дружини Сергія Скуратовського  “Грін-грей”, детективи знайшли проект рішення НАЗК “про результати здійснення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік, поданої Сергієм Скуратовським, народним депутатом України VIII скликання” на 17 аркушах.

“Готуючи профіль нардепа Скуратовського ЦПК проаналізував судові ухвали, з яких стало відомо, що в НАЗК могли узгоджувати з нардепом результати перевірки його ж декларації”, — коментує виконавча директорка ЦПК Дар’я Каленюк.

ЦПК звернувся до НАЗК із запитом про результати повної перевірки декларації народного депутата Скуратовського.

Також в ході обшуку офісу, детективи виявили  документи щодо мальтійської компанії Bogena LTD, яку Скуратовський у 2016 році переписав на свою помічницю.

Нагадаємо, що повний перезапуск НАЗК — одна із вимог антикорупційного порядку денного, який запропонували більше 20 громадських організацій та підтримали вже чотири кандидати в Президенти.

***

Ознайомитись із детальним профілем народного депутата можна на сайті Pep.org.ua

Pep.org.ua — проект Центру протидії корупції — єдиний відкритий реєстр національних публічних діячів PEP. Реєстр містить понад 30 тисяч досьє на українських чиновників, їх родичів, бізнес-партнерів та пов’язаних з ними фірм. Реєстр запрацював на початку 2016 року.