Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Турчинов блокує головний антикорупційний закон країни

4 вересня  Президент України вніс на розгляд Верховної Ради як невідкладний законопроект «Про систему спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції», що утворює Національне антикорупційне бюро.

Минув тиждень, але законопроект досі не зареєстрований, попри те, що формальних причин для цього немає.

Вимагаємо від спікера Верховної Ради Олександра Турчинова зареєструвати законопроект до кінця поточного тижня та винести його на голосування в перший сесійний день парламенту.

Ми упевнені, що реєстрація законопроекту блокується політиками навмисно і створення Бюро зробили заручником політичних торгів напередодні дочасних виборів до парламенту.

У разі голосування за проект закону нинішнім складом Верховної Ради створення Антикорупційного бюро можливе вже до кінця цього року.

Та вочевидь, ані чинній владі, ані майбутньому складу парламенту прийняття цього законопроекту не потрібно, адже корумпованим чиновникам не вигідне антикорупційне бюро, що очищатиме їхні «авгієві стайні» від хабарників, злочинців та крадіїв.

Без дієвого та незалежного Бюро заяви та звіти політиків про боротьбу з високопосадовою корупцією є нічим іншим, ніж профанацією та передвиборчої полемікою.

Без створення Бюро не розпочнеться, а закінчиться антикорупційна реформа, широко анонсована президентом Петром Порошенко та Урядом Арсенія Яценюка.

Звертаємося до представників усіх прогресивних демократичних сил докласти усіх зусиль – як у стінах парламенту, так і поза ними, аби законопроект був зареєстрований та винесений на голосування наступного сесійного тижня.

Звернення підтримали: Ініціатива «Реанімаційний пакет реформ», Центр протидії корупції, Transperency International Україна.

Довідково: 

Антикорупційне Бюро займатиметься розслідуванням корупційних злочинів, вчинених високопосадовцями, зокрема: міністрами, народними депутатів, державними службовцями 1-2 категорії, суддями, працівниками Генеральної прокуратури, військовослужбовцями вищого офіцерського складу, керівниками великих державних підприємств.

Відповідно до вимог Міжнародного Валютного Фонду для отримання наступного траншу Україною, проголосувати законопроект про створення Національного Антикорупційного Бюро український парламент повинен до кінця жовтня 2014 року.

Відповідно до розкладу роботи Верховної Ради України, старий склад парламенту працюватиме наступний тиждень, а саме 16-18 вересня, та ще один тиждень перед виборами -14-16 жовтня.