Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК зупинив тендер на 42 млн грн, які хотіли віддати на вже оплачений ремонт дороги на Тернопільщині

Центр протидії корупції добився скасування на тендеру понад 42 мільйони гривень, які хотіли витратити на вже оплачений ремонт доріг на Тернопільщині.

Так, у червні цього року Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА оголосило тендеру на ремонт доріг в області очікуваною вартістю 42 744 800 грн. Однак, як встановили журналісти, ремонт цих доріг був закладений у підписаних раніше договорах.

Юристи ЦПК з’ясували, що Служба автомобільних доріг у Тернопільській області, у період від 30 травня 2018 року до 9 липня 2018 року уклала із ТОВ “БМБуд” 178 угод на 27 023 364 грн. Про це свідчать звіти про укладені договори, що є на “Прозоро”.

Що цікаво, із цих 178 угод — 119 повністю співпадають із відрізками доріг, поточний ремонт яких заклали у новий тендер.

“Очевидно, що такі обставини вказують на необґрунтоване та нераціональне використання бюджетних коштів. Адже зрозуміло, що двічі одну й ту ж дорогу ніхто ремонтувати не буде”, — коментує юрист ЦПК Олександр Литвин.

Юристи ЦПК зверталися з цього приводу до Держаудитслужби, у якій повідомили, що не уповноважені здійснювати перевірку закупівель, однак направили Тернопільській ОДА рекомендаційного листа із проханням усунути виявлені порушення. Також ДАС направила інформацію про цей тендер в поліцію. Після цього із “Прозорро” стало відомо, що тендер був скасований через “неможливість усунути порушення”.