Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК запрошує Холодницького публічно обговорити “злиті” антикорупційною прокуратурою справи

Центр протидії корупції вдруге запрошує антикорупційного прокурора Назара Холодницького публічно обговорити Реєстр злитих справ. Почати пропонують уже наступного тижня зі справи “рюкзаків Авакова”. Попереднє запрошення активістів Холодницький проігнорував.

“Ми вдруге запрошуємо Назара Холодницького обговорити у присутності журналістів наведені нами факти “зливання” у його відомстві перспективних для розслідування справ топ-корупції”, — зазначає голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Найбільш резонансною є справа рюкзаків Авакова, у якій прокурори вже поставили хрест на надії притягнути до відповідальності сина та екс-заступника Арсена Авакова. Пропонуємо її обговорити наступного тижня у зручний для антикорупційного прокурора час в офісі ЦПК”, — додає Шабунін.

Разом із тим, для об’єктивності та повноти обговорення ЦПК запрошує долучитися й представників Національного антикорупційного бюро.

15 листопада Центр протидії корупції представив Реєстр злитих справ САП — ресурс, на якому зібрали 13 справ топ-корупції, у яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскації для їхніх фігурантів.

Слід зазначити, що за два дні до презентації реєстру ЦПК запросив Назара Холодницького персонально прийти на прес-конференцію та представити свою позицію. Проте лист активістів керівник САП проігнорував і залишив без відповіді.

Натомість у день презентації Холодницький сказав журналістам, що готовий обговорювати справи публічно. Саме тому, користуючись заявленим наміром керівника САП, активісти вкотре запрошують його до такого публічного обговорення.

ЦПК запрошує долучитися журналістів. Про час та місце повідомлять після відповіді Холодницького.