Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК вимагає перевірити конфлікт інтересів начальника департаменту АМКУ, що працював на чоловіка заступника міністра юстиції

Центр Протидії Корупції вимагає перевірити  директора Департаменту Антимонопольного комітету України Даніїла Федорчука, який раніше працював в компанії, що належить чоловіку заступника Міністра юстиції.

Річ у тім, що саме цей керівник департаменту підготував висновок про наявність конфлікту інтересів у одного з державних уповноважених Антимонопольного комітету України – Агії Загребельської, яка виявила численні порушення в роботі системи “СЕТАМ”. Це система продажу арештованого та конфіскованого державою майна, створена Міністерством юстиції України.

Загребельську звинувачують в конфлікті інтересів через те, що вона, мовляв, в 2014-2015 роках обіймала посаду першого заступника голови Державної виконавчої служби, тому “брала участь у формуванні, а також реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень”.

Тим не менше, керівник департаменту АМКУ, який готував відповідне рішення щодо Загребельської, до призначення на вказану посаду працював юристом міжнародної юридичної фірми “Integrites”. Старшим партнером компанії “Іntegrites” є Руслан Бернацький, який є чоловіком Наталії Бернацької – першого заступника Міністра юстиції України.

ЦПК звернувся до НАЗК із вимогою перевірити керівника департаменту АМКУ на наявність конфлікту інтересів.