Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК виграв у суді справу в ексрадника Богатирьової

Шевченківський райсуд Києва задовольнив заяву Центру протидії корупції (ЦПК) і зобов’язав колишнього радника ексміністра охорони здоров’я часів президента-втікача Віктора Януковича Раїси Богатирьової Дмитра Підтуркіна повернути активістам гроші — майже 3 тисячі гривень. Раніше Підтуркін відсудив кошти в ЦПК  за “моральну шкоду”, а потім, після перегляду рішення Верховним судом, жодного разу не прийшов на повторні засідання щодо свого ж позову.

Так, Дмитро Підтуркін навесні 2016 року подав до ЦПК позов про захист честі, гідності та ділової репутації. Він вимагав визнати недостовірною інформацію, яку колишня членкиня правління ЦПК Олександра Устінова озвучила на заході “СТОП ПОЛІО: здоров’я нації чи інформаційна війна?”.

Тоді вона,зокрема, заявила: “Медконтроль” – це сайт, який належить Дмитру Підтуркіну. Він був головою тендерного комітету при Пані Богатирьовій”.

Разом з тим, адвокат Підтуркіна в іншій справі проти благодійного фонду “Пацієнти України” сам надав документи, які підтверджують, що його підзахисний був радником Міністра охорони здоров’я часів Януковича, а також входив до низки робочих груп щодо ліків.  

Незважаючи на це, Підтуркін переміг у Шевченківському районному суді Києва та апеляційному суді. З ЦПК стягнули на користь радника Богатирьової 1000 грн компенсації за моральну шкоду.

Проте Верховний суд скасував рішення Шевченківського районного суду Києва і ухвалу суду апеляційної інстанції та направив справу на новий розгляд.

Від початку нового судового розгляду Дмитро Підтуркін жодного разу не з’явився на судових засіданнях, при цьому не пояснивши причини відсутності.

Суд на абсолютно законних підставах залишив позов Підтуркіна про захист честі та гідності без розгляду, адже він двічі пропустив засідання без поважних на те причин, до того ж не просив суд розглядати справу без його участі, як того вимагає закон. “Центр протидії корупції”, у свою чергу, звернувся до суду із заявою про поворот виконання рішення, тобто повернення сплачених на користь Дмитра Підтуркіна коштів”, – каже юрист ЦПК Олексій Бойко.

Заяву ЦПК Шевченківський райсуд задовольнив і організації повернули 2929,20 грн. До цієї суми входять 1000 грн, які ми раніше заплатили Підтуркіну за “моральну шкоду”, та судові витрати.

Центр протидії корупції не потребує цих грошей і хотів би віддати їх на добру справу. Для цього ми проводимо опитування про найкращий спосіб як витратити цю суму. Участь в опитуванні можна взяти нижче:

Нагадаємо, команда МОЗ Раїси Богатирьової перебуває у міжнародному розшуку. Її підозрюють у привласненні і розтрат майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем на суму 6 481 594,72 грн.