Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК відкликав позов щодо розсекречення конфіскації 1,5 млрд Януковича

Центр протидії корупції відкликав позов про розсекречення вироку Краматорського міського суду щодо конфіскації 1,5 мільярда доларів екс-президента Віктора Януковича і його оточення.

Відтак, Окружний адміністративний суд Києва залишив позов активістів без розгляду.

Ухвала про відмову від позову

Під час підготовчого засідання адвокат кіпрської компанії Akemi management ltd подав клопотання щодо долучення до позову громадської організації компанії в якості третьої особи без самостійних вимог.

За словами представника, рішенням Краматорського суду в Akemi management ltd конфіскували певну суму коштів, через що компанія має власний інтерес до розсекречення вироку. Попри заперечення всіх сторін – і від позивача (ЦПК), і від відповідачів (Генеральна прокуратура України, Військова прокуратура сил АТО, Державна судова адміністрація та ДП”Інформаційні системи”), суддя О.Василенкова задовольнила клопотання представника офшорної компанії.

У содовому засідання виконавчий директор ЦПК Дар’я Каленюк заявила, що ГПУ використає участь Akemi management ltd у дискредитації громадської організації та буде звинувачувати Центр у підтримці та “підігруванні” компаніям з оточення Януковича.

“Ми відкликаємо наш позов та не підтримуємо далі наших позовних вимог”, — повідомила Каленюк одразу після того, як суддя долучила до справи кіпрську Akemi management ltd. У такому складі справа судом не слухалася.

Як відомо, 28 березня Краматорський міський суд конфіскував 1,5 мільярда доларів Януковича і його оточення. При цьому, вирок суду було засекречено.

Через місяць рішення набуло чинності, бо його, за словами генпрокурора, ніхто не оскаржував в апеляційній судовій інстанції. Цим же вироком Краматорський міськсуд затвердив угоду зі слідством колишнього директора компанії “Газ Україна-2020” Аркадія Кашкіна. На думку ЦПК, прокурори уклали угоду з “відбувайлом”, який не міг дати покази та свідчення, на підставі яких здійснили спецконфіскацію.

23 жовтня 2017 року громадська організація “Центр протидії корупції” подала позов проти генерального прокурора Юрія Луценка, Військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика, Державної судової адміністрації та ДП “Інформаційні судові системи”.

ЦПК назвав обґрунтованість засекречення сумнівною та вимагав скасувати низку рішень, якими було засекречено вирок суду, та оприлюднити його в Єдиному реєстрі судових рішень.