Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК просить АМКУ скасувати дозвіл на продаж акцій “Дніпровського коксохіму” компанії Ахметова та Новинського

У квітні 2019 року Антимонопольний комітет України  надав дозвіл на придбання акцій “Дніпровського коксохімічного заводу” компанії Metinvest B.V. (м. Гаага, Нідерланди) Ріната Ахметова та народного депутата Вадима Новинського.

Це сталося попри те, що у 2018 році Голова АМКУ Юрій Терентьєв заявляв, що АМКУ бачить монополізацію коксохімічного ринку компанією Metinvest B.V.

У січні 2019 року Metinvest B.V. вже був співвласником чотирьох з восьми коксохімічних заводів, розташованих на підконтрольній Україні території. 

Під час розгляду заяви Metinvest B.V. щодо купівлі акцій “Дніпровського коксохімічного заводу” Антимонопольний комітет розглядав інше коксохімічне підприємство “Южкокс” як конкурента “Метінвесту“. Хоча на той момент “Южкокс” вже втратив такий статус.  На початку 2019 року Metinvest B.V. без відома АМКУ став співвласником ПрАТ “Южкокс”. 

Також Центр протидії корупції зібрав докази, які підтверджують, що станом на день ухвали рішення Антимонопольним комітетом  Metinvest B.V. через низку іноземних компаній вже здійснювало фактичний контроль над ПрАТ “Дніпровський коксохімічний завод».

ЦПК звернувся до АМКУ з проханням переглянути та скасувати рішення про дозвіл Metinvest B.V. придбати акції «Дніпровського коксохімічного заводу“.

Детальніше про монополіцазацію коксохімічної галузі України – у спільному проєкті Центру протидії корупції у партнерстві з Українською правдою та програмою “Схеми: корупція в деталях – RFERL”.