Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК подав в суд на КабМін за незвільнення Насірова

Центр протидії корупції подав у суд на Кабінет міністрів України через не звільнення ним голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Активісти вимагають зобов’язати Уряд звільнити Насірова через наявність у нього подвійного громадянства, що прямо заборонено українським законодавством.

Перебування на посаді держслужбовця такого високого рангу з подвійним громадянством неприпустимо і грубо порушує закон, — заявляє Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції.  — Кабмін був зобов’язаний звільнити Насірова одразу, як стало достеменно відомо про наявність у нього паспорту Великобританії. Пройшов майже рік від моменту оприлюднення цієї інформації, але Уряд до цих пір не звільнив Насірова, який продовжує і надалі впливати на своїх підлеглих та процеси, що відбуваються в ДФС. Нам не зрозуміло, чому Кабмін вже рік порушує закон, не звільняючи Насірова”, — додає він.

Так, наприклад, нещодавно Роман Насіров в якості керівника ДФС звернувся до суду із позовом до самого ж ДФС щодо розмежування своїх повноважень. Фактично цим позовом очільник ДФС намагається довести, що не приймав рішень, а лише виконував церемоніальну функцію, підписуючи документи. За дивним збігом обставин представники ДФС не з’явилися на судове засідання і Насіров його виграв.

“Звільнення Насірова на час розгляду цієї справи, відповідно до закону,  унеможливило б відповідний позов, — стверджує юрист центру протидії корупції Олена Щербан. —  Таким чином бездіяльність Кабміну сприяє Насірову в уникненні від відповідальності”, — додає вона.

Перше засідання по цій справі призначене на 30 січня. Відповідно, якщо Кабінет міністрів України не звільнить Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби на найближчому засіданні — доведеться відповідати за це порушення в суді.