Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК добився скасування тендеру “Укрзалізниці” на 4 млн грн, де перемогла компанія з “чорного списку” АМКУ

Центр протидії корупції добився відміни тендеру на понад 4 мільйони гривень, організованого “Стрийським вагоноремонтним заводом”. У тендері перемогла компанія із “чорного списку” Антимонопольного комітету України, якій заборонилибрати участь у торгах до 2021 року.

У березні 2018 року відокремлений підрозділ “Укрзалізниці” “Стрийський вагоноремонтний завод” провів тендер на закупівлю поглинальних апаратів типу А1. Переможцем торгів оголосили ТОВ “Виробниче об’єднання “Ковельсільмаш”, що запропонувало виконати замовлення за 4 101 900 грн.

Однак ця компанія взагалі не могла брати участь у тендері, адже рішенням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2018 року була притягнена до відповідальності через змову під час публічних закупівель. Таким чином, вона була позбавлена можливості брати участь у тендерах протягом трьох років  — до 2021.

Своєю чергою, компанія-переможець навмисне подала неправдиву довідку про те, що не притягувалася протягом останніх трьох років до відповідальності через антиконкурентні узгоджені дії на торгах.

Дивно, що замовник, тобто філія “Укрзалізниці”, навіть не перевірив достовірність інформації, вказаної у довідці. Хоча ці відомості є на офіційному сайті АМКУ, — коментує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин. — Згідно з законом, компанія відсторонюється від участі у публічних закупівлях на три роки, якщо її притягували до відповідальності через змову на торгах. Ми звернули увагу на те, що компанія подала неправдиву довідку, і звернулися до Держаудитслужби та “Укрзалізниці” з вимогою перевірити закупівлю” — додає юрист.

Після звернення ЦПК  “Стрийський вагоноремонтний завод” скасував сумнівний тендер.