Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК добився розірвання договору “Укрзалізниці” на 4 млн грн із компанією з “чорного списку” АМКУ

Центр протидії корупції добився розірвання договору на понад 4 мільйони гривень, укладеного “Стрийським вагоноремонтним заводом”. У тендері перемогла компанія із “чорного списку” Антимонопольного комітету України, на що юристи ЦПК поскаржилися в Державну аудиторську службу та замовнику, вимагаючи розірвати договір.

Так, у березні 2018 року відокремлений підрозділ “Укрзалізниці” “Стрийський вагоноремонтний завод” уклав угоду із ТОВ “Виробниче об’єднання “Ковельсільмаш” на 4 122 600 грн на закупівлю поглинальних апаратів типу А1.

Це зробили всупереч законодавству, адже компанію-переможця рішенням АМКУ від 19 лютого 2018 року притягнули до відповідальності через змову під час публічних закупівель.

Згідно з законом, компанія відсторонюється від участі у публічних закупівлях на три роки, якщо її притягували до відповідальності через змову на торгах. Такі рішення ухвалює Антимонопольний комітет та відповідно до цього формує “чорний список”.

Своєю чергою, компанія навмисне подала неправдиву довідку про те, що вона не притягувалася протягом останніх трьох років до відповідальності через антиконкуренті узгоджені дії на торгах.

“Дивно, що замовник, тобто філія “Укрзалізниці”, навіть не перевірив достовірність інформації, вказаної у довідці. Хоча ці відомості є на офіційному веб-сайті АМКУ”, — коментує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин. — Коли ми побачили надання неправдивих довідок компанією, відразу звернулися з вимогою розірвати договір”.

Після звернення ЦПК  “Стрийський вагоноремонтний завод” повідомив про те, що вирішив розірвати цей договір.