Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

ЦПК добився розірвання договору на майже 3 млн грн із “забаненою” за змови на торгах компанією

Центр протидії корупції добився розірвання договору на майже 3 мільйони гривень на закупівлю труб, укладеного з компанією, якій до 2020 заборонено брати участь у тендерах взагалі.

У травні 2018 року ТОВ “Євро-реконструкція”, яке забезпечує жителів лівого берега Києва гарячою водою та опаленням, провело тендер на закупівлю труб. Переможцем торгів стало ВКП ТОВ “Стальпром”, яке запропонувало поставити товар за 2 941 255 грн.

Своєю чергою, юристи ЦПК з’ясували, що 2017 року Антимонопольний комітет притягнув до відповідальності компанію-переможця за антиконкурентні дії під час торгів та оштрафував на 136 тисяч гривень. Таким чином, “Стальпром” не мала права брати участь у тендерах протягом наступних трьох років — до червня 2020 року.

Однак “Стальпром” цю обставину вирішило приховати та подати довідку про те, що не притягувалося протягом останніх трьох років до відповідальності через змови на торгах.

“Євро-реконструкція” оголосив переможцем компанію, внесену до “чорного списку”,і навіть не перевірив достовірність наданої довідки. Хоча ці відомості є на офіційному сайті Антимонопольного комітету України.

“Згідно з законом, компанія відсторонюється від участі у публічних закупівлях на три роки, якщо її притягували до відповідальності через змову на торгах. Звернувши увагу на неправдиві відомості у довідці компанії-переможця ми звернулися до Держаудитслужби та ТОВ “Євро-реконструкція” із проханням розірвати договір”, — стверджує юрист Центру протидії корупції Олександр Литвин.

Після звернення юристів ЦПК на веб-порталі “Прозорро” 22 червня 2018 року з’явилася інформація про те, що сторони розірвали договір про закупівлю.