Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Центр протидії корупції повернув у бюджет 3 млрд. з корупційних закупівель

3 млрд. гривень вдалось зберегти українському бюджету після оскаржень сумнівних тендерів та закупівель активістам з “Центру протидії корупції” в рамках проекту УКРАВ – www.ukr.aw.

Для цього громадськими активістами було надіслано порядка 1500 звернень до контролюючих та правоохоронних органів.

“На жаль, сьогодні громадські активісти змушені займатися тим, що є обов’язком прокуратури, міліції та контролюючих органів, – заявив голова правління “Центру протидії корупції” Віталій Шабунін. – А саме моніторити тендери, шукати переплати та змушувати чиновників, які зобов’язані це робити, розривати сумнівні угоди та притягувати корупціонерів до відповідальності”.

Активісти зібрали достатньо документів щодо корупційних діянь вже на 322 посадовці та їх найближчих соратників, які або намагалися заробити на державних закупівлях, або відмовлялися помічати порушення.

Дуже часто прокурори та міліція навіть після наших звернень відмовляються порушувати кримінальні справи про використання службових повноважень для власної наживи, – зазначила член правління “Центру протидії корупції” Олександра Устінова. – Фактично, нам доводиться змушувати їх відкривати кримінальні провадження щодо справ, які вони хочуть «покрити”. Особливо це стосується гучних справ, за якими стоять високопосадовці та олігархи. Так, наприклад, доводиться через суд змушувати Генеральну прокуратуру порушити справу щодо афери “Приватбанку” з виведення за кордон 1,8 мільярда доларів, наданих банку у вигляді рефінансування”.

УКР.АВ – це один з проектів  команди “Центру протидії корупції”.

На сайті проекту команда Центру фіксує докази того, що конкретний чиновник “украв” та змушує правоохоронні та контролюючі органи притягти його до відповідальності.

Борці з корупцією документують спроби контролюючих чи правоохоронних органів покрити відповідальних. У разі виявлення таких фактів покарання конкретних посадових осіб, які покривають корупціонерів, стає ключовим завданням команди “Центру протидії корупції”.