Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Тransparency Іnternational та ЦПК закликають вчасно запустити онлайн-декларування

Transparency International Україна та Центр протидії корупції наголошують, що запит громадянського суспільства на повноцінну роботу головного інструменту НАЗК – систему електронного декларування статків – зростає з кожним днем.

Ми вітаюємо заснування Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і повністю підтримують антикорупційну діяльність, на виконання якої націлений орган.

Ми віримо, що НАЗК має усі важелі та можливості для того, аби бути провідним і найбільш ефективним органом протидії корупції в Україні. Ми усвідомлюємо, що зараз представники НАЗК несуть повну відповідальність за основні механізми запобігання корупції в Україні і сподіваємося, що інституція запрацює повноцінно та ефективно, розбудовуючи найвищу довіру до себе.

З огляду на численні спроби попереднього уряду та парламентські виверти, спрямовані на блокування запуску системи електронного декларування,

Ми наполегливо закликаємо представників НАЗК, не гаючись, розпочати роботу системи.

Зважаючи на наше глибоке залучення у процес антикорупційної реформиі чітке розуміння можливостей НАЗК у цій сфері, ми з усією впевненістю стверджуємо, що будь-яке відтермінування запуску системи невідворотно призведе до регресу антикорупційної реформи в Україні.

Маючи серйозні застереження щодо своєчасного запуску електронної системи декларацій, ми вимагаємо, аби НАЗК розпочало роботу системи не пізніше 1 липня 2016 р.

У той же час, цією заявою ми закликаємо міжнародну спільноту підтримати наші вимоги щодо належного та вчасного старту системи електронного декларування.