Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суддя, яка дозволила виїмку документів пацієнтських організацій у фіктивній справі, відмовила ЦПК у захисті честі і гідності

Суддя Печерського суду Катерина Москаленко, яка нещодавно дала дозвіл на виїмку документів у найбільших пацієнтських організацій, сьогодні відмовила Центру протидії корупції у позові про захист честі і гідності, який активісти подали до народного депутата від “Народного фронту” України Павла Пинзеника.

Про це ідеться в рішенні Печерського районного суду м. Києва.

ЦПК через суд хотів змусити посадовця спростувати безпідставні звинувачення  у порушенні законодавства щодо діяльності неприбуткових організацій.

“Павло Пинзеник, виходячи у травні на брифінг, озвучив брехливі цифри нібито отримання коштів членами організації паралельно із зарплатою. В суді ми надали всі необхідні докази недостовірності вказаних даних. Більше того, ФОПи, названі Пинзеником, вже давно ліквідовані – саме тому ми вимагали через суд відповідного спростування. Суд відмовив, попри те, що депутат не надав жодного доказу в підтвердження озвучених цифр”, – коментує ситуацію юрист ЦПК Олена Щербан.

Через 5 днів Центр протидії корупції отримає на руки повний текст рішення та побачить аргументи суду. Ми уже готуємо апеляційну скаргу на це рішення судді Москаленко і вважаємо його неправосудним.

Нагадаємо, що у травні під час брифінгу у Верховній Раді народний депутат Пинзеник продемонстрував фільм з неправдивими даними про Центр протидії корупції та пригрозив забрати у громадської організації статус неприбуткової.

Пізніше лист Пинзеника, в якому він передав звернення директора ГО “Національний інтерес України” Василя Апасова про можливі порушення центром вимог законодавства, став підставою для відкриття кримінальної справи проти службових осіб ЦПК. Згідно з документом, керівництву організації інкримінують ухиляння від сплати податків.