Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суддя Печерського суду блокує ЦПК оскарження рішення у справі проти нарфронтівця Пинзеника

Суддя Печерського суду столиці Катерина Москаленко уже більше двох тижнів не віддає своє рішення у справі Центру протидії корупції проти нардепа Пинзеника, чим позбавляє громадську організацію можливості його оскарження.

Про це повідомляє прес-служба Центру протидії корупції.

25 жовтня суддя Печерського суду Катерина Москаленко повністю відмовила Центру протидії корупції у позові про захист честі та гідності, який активісти подали до народного депутата від “Народного фронту” Павла Пинзеника.

На руки адвокатам ЦПК суддя видала скорочений варіант постанови – вступну і резолютивну частину. За словами активістів, у суді їм повідомляють про те, що повний текст рішення “іще не готовий”.

Відсутність повного тексту рішення не дозволяє громадській організації подати апеляцію на нього, адже не відомо, чим саме суддя Москаленко аргументувала свою відмову у позові, на які норми закону та матеріали справи посилалася. За законом, Центр протидії корупції має лише 10 днів на подання апеляції і цей строк спливає 4 листопада.

Нагадаємо, ЦПК у своєму позові до Пинзеника просив суд змусити народного депутата спростувати недостовірну інформацію про фінансову діяльність ЦПК. Зокрема, активісти вимагали спростувати конкретні цифри, озвучені нардепом, і на підтвердження своєї позиції надали суду витяги з фінансових документів.

Утім, суддя повністю відмовила ЦПК по всіх пунктах позову.

Суддя Москаленко відома тим, що давала дозвіл на виїмку документів у найбільших пацієнтських організацій, звільняла під заставу колишніх керівників обласних і районних податкових часів Януковича, відмовила у задоволенні позову журналістці, щодо якої за сфальсифікованим рапортом поліцейського склали протокол через поїздку до Межигір’я 29 грудня 2013 року.

Довідково:

У травні 2017 року під час брифінгу у Верховній Раді народний депутат Пинзеник продемонстрував фільм з неправдивими даними про Центр протидії корупції та пригрозив забрати у громадської організації статус неприбуткової.

Пізніше лист Пинзеника, в якому він передав звернення директора ГО “Національний інтерес України” Василя Апасова про можливі порушення центром вимог законодавства, став підставою для відкриття кримінальної справи проти службових осіб ЦПК. Згідно з документом, керівництву організації інкримінують ухиляння від сплати податків.

ЦПК через суд хотів змусити посадовця спростувати безпідставні звинувачення у порушенні законодавства щодо діяльності неприбуткових організацій.