Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд зобов’язав Пинзеника спростувати свої заяви проти Центру протидії корупції

Центр протидії корупції виграв апеляцію у справі проти народного депутата Павла Пинзеника щодо поширення недостовірної інформації про організацію. Так, вчора, 30 січня, апеляційний суд міста Києва визнав недостовірною інформацію, поширену нардепом Пинзеником під час свого брифінгу у Верховній Раді щодо Центру протидії корупції і зобов’язав його протягом місяця спростувати цю інформацію на такому ж брифінгу.

Хочемо нагадати, що 23 травня 2017 року народний депутат від Народного фронту Павло Пинзеник на брифінгу заявив, що ЦПК порушує закон про діяльність неприбуткових організацій та озвучив брехливі цифри про нібито отримання коштів членами організації паралельно із зарплатою. Також він продемонстрував фільм з неправдивими даними про Центр протидії корупції та пригрозив забрати у громадської організації статус неприбуткової.

«З самого початку було очевидним, що погрози з боку політика є нічим іншим, як спробою залякати ЦПК та заблокувати його роботу, — стверджує Дарина Каленюк, виконавчий директор Центру протидії корупції. — Тим не менше ці брехливі заяви були використані пізніше для того, щоб відкрити кримінальні справи проти організації та посилити тиск на нас».

Варто відмітити, що саме за заявою народного депутата Павла Пинзеника в червні місяці фіскальна служба та Генеральна прокуратура України відкрили кримінальне провадження проти керівництва ЦПК. Тепер же ці заяви народного депутата, на основі яких була порушена справа, були визнані судом недостовірними.

«У суді організація надала всі необхідні докази недостовірності вказаних даних і суд постановив, що їх достатньо для того, щоб вимагати від народного депутата спростування інформації, — коментує ситуацію юрист ЦПК Олексій Бойко. – Тому народний депутат буде змушений так само публічно спростувати озвучені ним цифри та заяви».

У ЦПК стверджують, що маючи інформацію про недостовірність наданої Пинзеником інформації фіскальна служба та прокуратура мали б так само закрити кримінальне провадження проти організації, яке нещодавно було передано до Черкаської прокуратури.

«Якщо справу, відкриту на основі брехливої інформації проти керівництва ЦПК, не буде закрито, це буде очевидною демонстрацією «замовності» та політичної вмотивованості чергового кримінального провадження проти нашої організації», — додає Дарина Каленюк.

Варто відмітити, що ще в червні минулого року ЦПК подав позов щодо спростування недостовірної інформації до Печерського суду.

Попри те, що організація надала суду велику кількість довідок про те, що цифри, озвучені народним депутатом Пинзеником,  були брехливими та явно завищеними, суддя Москаленко відмовила активістам. Мало того, вона відмовлялася вчасно надати рішення, щоб організація не встигла його оскаржити.

Важливо, що саме на основі цієї інформації була побудована ціла дискредитаційна кампанія проти ЦПК за начебто несплату податків не лише в Україні, але й за кордоном.