Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд зобов’язав Нацполіцію розслідувати, як депутат Савченко став главою Миколаївської ОДА

Печерський районний суд міста Києва зобов’язав Національну поліцію України розпочати досудове розслідування з приводу фактів щодо проходження конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА Олексієм Савченком, оприлюднених у сюжеті «Реформа держслужби: гра в імітацію» програми «Схеми».

Після оприлюднення в сюжеті фактів, які можуть вказувати на фальсифікацію результатів конкурсу, Центр протидії корупції звернувся із заявою до Національної поліції про незаконне втручання в роботу комп’ютерної системи під час складання тестів для визначення переможця конкурсу на посаду голови Миколаївської ОДА.

У свою чергу у Нацполіції 4 листопада відповіли, що Головне слідче управління розглянуло заяву та переслало її до НАБУ «для організації розгляду та прийняття рішення». Після чого активісти звернулися до суду із скаргою на бездіяльність Національної поліції України.

«У Нацполіції помилилися. Згідно з Кримінальним кодексом, саме вони повинні розслідувати дії членів комісії та посадових осіб Нацагентства з питань державної служби у разі вчинення ними такого діяння (втручання в роботу комп’ютерів). До того ж, КПК вказує, що слідчий повинен внести дані про злочин в Єдиний реєстр не пізніше ніж протягом 24 годин після повідомлення», – зазначила юрист «Центру протидії корупції» Ольга Веретільник.

24 листопада суд задовільнив скаргу активістів і зобов’язав Нацполіцію внести дані про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати відповідне розслідування.

Раніше журналісти програми «Схеми» оприлюднили факти, які можуть свідчити про втручання в роботу комп’ютерної системи при тестуванні.

Після оприлюднення сюжету члени комісії заявили, що не звернули уваги на грубі помилки у презентації Олексія Савченка.

Костянтин Ващенко, голова Комісії з питань вищого корпусу державної служби, яка у вересні обрала переможця конкурсу на голову Миколаївської облдержадміністрації, у коментарі «Схемам» заявляв, що у комп’ютері, за яким складав тестування народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Савченко, стався технічний збій.