Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Суд зобов’язав Генпрокуратуру розслідувати, як сім’я Авакова заволоділа 18 га землі під Харковом

Печерський районний суд Києва зобов’язав Генеральну прокуратуру України зареєструвати заяву про злочин Центру протидії корупції щодо привласнення десятків гектарів землі під Харковом фірмами з оточення міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Зокрема, суд зобов’язав ГПУ розслідувати законність процедури набуття права власності на 18 гектарів рекреаційної землі поряд з харківською Окружною дорогою структурами, близькими до сім’ї міністра.

Юристи Центру протидії корупції направили заяву про злочин до першого заступника Генерального прокурора Юрія Севрука. Утім, в Генеральній прокуратурі перекинули звернення активістів на заступника прокурора Харківської області, а той – до Національного антикорупційного бюро України. У НАБУ заяву повернули до харківських прокурорів, після чого юристи Центру звернулися до суду.

Нагадаємо, як з’ясували журналісти програми Слідство.info, власником 18 гектарів лісу та корпусів дитячого закладу в Дергачівському районі, що під Харковом, стала фірма “Лісова галявина”. Історія приватизації рекреаційної ділянки почалася ще на початку 2000-х років компанією “Інвестор”, яка спочатку орендувала, а пізніше продала своєму дочірньому підприємству “Інвестор Еліт Строй” декілька земельних ділянок.

У ці земельні операції втрутилися прокурори, які наполягали на незаконності приватизації, адже значна частина ділянки є лісом, продаж якого в таких обсягах є порушенням законодавства. Восени 2011-го Вищий господарський суд постановив забрати землю у Авакова, утім в травні 2014 року, коли Аваков вже обіймав посаду міністра МВС, його компанія “Інвестор Еліт Строй” вирішила повернути собі землю і подала в суд. Першу інстанцію фірма Авакова виграла, апеляцію – програла, і знову звернулася до Вищого господарського суду, який трьома роками раніше відібрав у неї ділянку. Після виграшу у Вищому госпсуді “Інвестор Еліт Строй” перекинув землю свіжозареєстрованій фірмі “Лісова галявина”.

Кінцевим бенефіціарним власником обох компаній є Інна Авакова, дружина Арсена Авакова.